سامسونگ هیجان انگیز Galaxy S20 فن Edition 5G با یک قیمت مناسب و دوربین مشخصات شایعه

استاندارد کهکشان S20 در حالی که اندروید به کاربران قدرت نامحدود با منابع مالی هستند به احتمال زیاد به ت

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
در حالی که اندروید به کاربران قدرت نامحدود با منابع مالی هستند به احتمال زیاد به تمرکز به طور کامل در توجه داشته باشید کهکشان 20 Ultra, Z تلنگر 5G یا Galaxy Z برابر 2 در نظر آینده بالا پایان گوشی های هوشمند سامسونگ گزارش شده است که در چیزی با هدف مردمی در بودجه تنگ تر نیز هست.
ما در حال صحبت کردن در چیزی حتی مقرون به صرفه تر از یک "به طور منظم" توجه داشته باشید کهکشان 20 5G نوع با صفحه نمایش مسطح محدود در 60 هرتز سرعت رفرش که ممکن است به عنوان به خوبی می شود دوبله تبصره 20 Lite. به جای دنبال در قدم به قدم از اوایل سال 2020 منتشر Galaxy S10 مطلب با کاملا قابل پیش بینی و تا حدودی خسته کننده S20 مطلب این است که انتظار می رود به نام کهکشان S20 فن چاپ و پس از تعدادی از شایعات جزئیات چند فوق العاده امیدوار کننده, مشخصات, یک, تازه, گزارش ادعا می کند به فاش کردن... بیشتر از امروز.
نه تنها برگه مشخصات تقریبا کامل همه ناگهانی, اما ما همچنین می تواند به توقف ساخت (سازمان ملل متحد)حدس تحصیل در مورد قیمت امتیاز. این به آن دلیل معتبر کره ای, انتشار (متفاوت از یکی که فاش Galaxy Z تلنگر 5G و Z برابر 2 قیمت اوایل امروز) یک زن و شوهر از جالب جدید خیلی چیزهای اطلاعات (ترجمه شده در اینجا) برای به اشتراک گذاشتن با مردم است.

نسبتا کم صدایی راه اندازی دوربین و یک صفحه نمایش بزرگ

البته کهکشان S10 Lite است که دقیقا یک دوربین نیروگاه, یا, بنابراین وجود یک جامد شانس ارزش شاخص عاقبت ارائه خواهد شد مناسب بهبود در شرایط زندگی واقعی عکاسی و ویدئوگرافی مهارت. اولیه 48MP تیرانداز را ظاهرا توان با یک 12 مگاپیکسلی با سنسور است که می تواند به خوبی تا پایان تولید واضح تر عکس, در حالی که یک 8 مگاپیکسلی با لنز تله با زوم اپتیکال 3x قابلیت های غیر قابل انکار است مفید تر از یک 5MP ماکرو cam.
یک دوربین 12MP ultra-wide-angle lens است که انتظار می رود به اقامت بین این دو احتمالا مطابق با گروه-گرفتن قدرت از همان دوربین موجود در پشت S20, S20+ و S20 فوق العاده. مانند S10 Lite و بالا اواسط محدوده کهکشان A71 5G را S20 فن Edition است که نوک به سنگ یک 32MP selfie تیرانداز, اگر چه ما هنوز نمی دانیم هر یک از دیگر جزئیات مانند دیافراگم یا OIS در مورد هر یک از چهار دوربین است.
در ضمن S20 FE باید بطور قابل توجهی بزرگتر از استاندارد S20 5G نسخه اما در هر نقطه بین 6.5 و 6.7 اینچ در صفحه نمایش مورب بودجه پسند بالا-ender ممکن است در نهایت یک ذره کوچکتر از 6.7 اینچ S10 Lite.

گران تر از S10 Lite اما 20 درصد ارزان تر از S20 5G

خیلی واضح است که کلید Galaxy S20 فن Edition نقطه فروش خواهد بود و قیمت آن نقطه است که بنا به گزارش ها در مجموعه خشن معادل 750 دلار در سامسونگ میهن. قبل از رسم نتیجه گیری خود را, شما باید بدانید که در حدود 20 درصد پایین تر از S20 5G در کره قیمت که احتمالا به معنی S20 FE هزینه خواهد شد $800 یا پس stateside.

جالب به اندازه کافی وجود دارد مطلقا هیچ اشاره ای 5G اتصال در این گزارش جدید اما شایعات قبلی (و حس مشترک) تعیین می کند که این گوشی منتشر خواهد شد با پشتیبانی از جدیدترین تلفن همراه استاندارد به عنوان به خوبی استاندارد در بازار مانند ما.

در صورتی که در واقع ثابت می شود مورد آن می شود و نه سخت به استدلال می کنند با ارزش از $800 Samsung Galaxy S20 فن Edition 5G. پس از همه, $650 S10 Lite 4G LTE-تنها دستگاه مجهز به پردازنده های قدیمی تر. 5G-فعال S20 فن Edition نیز انتظار می رود با دولت از هنر 120Hz نمایش نرخ تجدید فناوری و همچنین مقاومت در برابر آب IP68 برخی از مغرور رنگ های جدید در... موزیک لطفا... اکتبر.

بله اکتبر سال 2020 و آن را باور یا نه سامسونگ قصد دارد فروش پنج میلیون نفر از این "ارزان" پسران بد تا پایان سال است. که پنج میلیون واحد در بیش از سه ماه است که می تواند 2020 کهکشان S20 خانواده شمارش تا 20 میلیون, جهانی, حمل و نقل.

به عبارت دیگر این شرکت انتظار دارد این سیراب به پایین شاخص به عنوان موفق اگر نه پس از آن واقعی گل سرسبد مدل منتشر شد تمام راه برگشت در ماه مارس است. که در آن... قطعا ایده آل نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب