سامسونگ بار دیگر ثابت می کند که آن را کپی کنید به معنای واقعی کلمه هر چیزی که اپل می کند

  • سامسونگ این هفته اعلام کرد طرح خود را به شما معرفی جدید کارت بدهی.
  • این شرکت جدید و “نوآورانه” کارت اعتباری راه اندازی خواهد شد در این تابستان اما سامسونگ نیست ما ارائه با جزئیات بیشتر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در حال حاضر ما کاملا عادت کرده اند به دیدن سامسونگ الهام گرفتن از اپل خط تولید و آشکار سرقت برخی از این شرکت بیشتر شناخته شده ویژگی های آی فون. در واقع سامسونگ میل شدید برای به دنبال اپل برای راهنمایی اجرا می شود به طوری که آنها حتی کپی آیکون اپل برای استفاده از چهره ID. البته باید به عنوان بسیاری از تعجب به هر کسی که از نزدیک دنبال اپل و سامسونگ فیلمهای حق اختراع چند سال پیش. اگر شما به یاد بیاورید که طرح دعوی در دادگاه شاهد انتشار یک داخلی 132-صفحه Samsung سند که گذاشته خاص در جزئیات چگونه به پرهیاهو و کپی برخی از آیفون بیشتر نوآورانه ویژگی های نرم افزار.

فلش رو به جلو به 2020 و سامسونگ هنوز هم به آن حقه قدیمی است. اواخر این هفته سامسونگ اعلام کرد یک طرح جدید به رول از یک “نوآورانه” دبیت کارت. من کاملا نمی تواند با قرار دادن انگشت من بر روی آن اما این همه برای تلفن های موبایل مبهم آشنا به چیزی اپل پرده برداری کرد در ماه مارس سال گذشته است.

نیازی به گفتن نیست, شرکت های فن آوری در سراسر هیئت مدیره به طور معمول سرقت ایده ها و ویژگی های از رقبای این روز است. به عنوان مثال نخست این هیچ راز است که اپل نبود اولین تولید کننده گوشی های هوشمند را به شما معرفی یک شب حالت دوربین از ویژگی های. البته برخی از شرکت ها منجر شود بیش از آنها به دنبال در حالی که دیگران به دنبال به مراتب بیشتر از آنها منجر شود و هیچ کس استدلال می کنند که اردوگاه سامسونگ است که در.

با, که از راه, سامسونگ خود را اعلام کرد جدید دبیت کارت ابتکار عمل از طریق یک پست وبلاگ در روز پنج شنبه:

در سال 2020 سامسونگ پرداخت خواهد شد گسترش خدمات ما از راه پاداش به فروشگاه و پرداخت نیز به عنوان یک پاداش راه برای مدیریت پول است. در طول سال گذشته ما مشغول بوده است در حال توسعه یک موبایل اول مدیریت پول پلت فرم. چشم انداز ما این است برای کمک به مصرف کنندگان مدیریت بهتر پول خود را به طوری که آنها می تواند رسیدن به رویاهای خود و اهداف. در حال حاضر بیشتر از همیشه, همراه, خدمات مالی و مدیریت پول ابزار بازی خواهد کرد حتی بزرگتر نقش در زندگی روزمره ما نیز در حالی که باز کردن امکانات جدید.

به عنوان اولین گام به این چشم انداز گسترده تر در این تابستان سامسونگ در همکاری با صوفی را معرفی جدید سامسونگ پرداخت تجربه با ابتکاری کارت اعتباری حمایت نقدی مدیریت حساب. ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در هفته های آینده.

پس چه خواهد شد سامسونگ جدید کارت اعتباری را به میز ؟ چگونه ممکن است آن افتراق خود را از کشت از دیگر کارت های ارائه شده در حال حاضر در دسترس است ؟ خوب ما دقیقا مطمئن نیست که سامسونگ واقعا نمی ارائه هر چه در این راه از جزئیات.

جالب است ببینید سامسونگ را بیشتر از فشار در مالی فضای زیرا ما هنوز نمی شنید هر بتن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه اپل کارت انجام شده است در بازار است. در حالی که گلدمن ساکس مدیر عامل دیوید جزایر دفاع و پشتیبانی اپل کارت اعتباری به عنوان “موفق ترین کارت اعتباری راه اندازی تا کنون” آن را سخت به درک بهتری از آن را بدون داده های بیشتر.

در یک تا حدودی مربوط به توجه داشته باشید, آن را به ارزش یادآوری خوانندگان که در پاسخ به کروناویروس همه گیر اپل اجازه دادن به مشتریان تاخیر پرداخت های ماهانه بدون واریزی منافع بیشتر است.

منبع تصویر: Lee Jin-مرد/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im