عمده عکس های گوگل به روز رسانی می افزاید: ویژگی های درخواستی برای برنامه

گوگل عکس گرفتن UI قبل و آن را نورد در حال حاضر برای هر دو iOS و نسخه های آندروید از این برنامه که برای کمک به

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399

گوگل عکس گرفتن UI قبل و آن را نورد در حال حاضر برای هر دو iOS و نسخه های آندروید از این برنامه که برای کمک به سازماندهی کاربران تلفن همراه,' عکس. بیش از یک میلیارد نفر در هر ماه استفاده از این برنامه و این شرکت اشاره می کند که "در طول چند سال گذشته ما نیز دیده می شود که مردم با استفاده از گوگل عکس زمانی که آنها احساس نوستالژیک و می خواهید به یاد. عکس های گوگل تبدیل شده است بیش از فقط یک نرم افزار برای مدیریت عکس های خود را, آن را تبدیل به خانه ای برای زندگی خود خاطرات." نشانه مبهم ،

به روز رسانی آغاز می شود با یک جدید (البته آشنا) icon. گوگل می گوید: "ما در اصل طراحی شده گوگل عکس نماد پس از یک چرخ دنده به عنوان اشاره ای به دوران کودکی و نوستالژی. امروز ما طراوت و ساده آیکون در حالی که حفظ آن آشنا چرخ دنده شکل به شما یادآوری خاطرات گذشته."

عکس های گوگل با یک جراحی کشیدن صورت

طراحی مجدد است که با تمرکز بر کمک به شما در پیدا کردن ارزشمند از تصاویر است که شما حمل و نقل به عقب در زمان. برای مثال, شما می توانید عکس های که دیزنی سفر شما در زمان تمام راه برگشت در...فوریه قبل از روزانه coronavirus سرشماری شد باید برنامه نویسی. جدید رابط کاربر به ارمغان می آورد عکس های و فیلم ها به مرکز صفحه نمایش با سه زبانه قرار داده شده در پایین صفحه نمایش. سه زبانه شامل عکس های, جستجو و کتابخانه.

عکس برگه حاوی تمام عکس ها و ویدئوها اما شما متوجه است که آنها در حال حاضر بزرگتر عکسها خودکار-پخش ویدئوها و کمتر فضای سفید بین عکس ها (صرفه جویی در شبکیه). نیز وجود دارد یک بزرگتر خاطرات فلک در بالای صفحه نمایش. جستجو برگه جلو و مرکز برای دریافت شما را به سرعت به تصاویر و فیلم ها که نشان می دهد مردم, مکان ها و چیزهایی که مهم هستند به زندگی خود را. کتابخانه tab شامل مقصد از جمله آلبوم های برگزیده, سطل زباله, بایگانی, و بیشتر. اگر شما rummaging از طریق برنامه در ایالات متحده و کانادا و یا اروپا شما می توانید نسخه قابل چاپ فروشگاه که در آن محصولات را می توان دستور داد که از ویژگی های نتایج استعدادهای خود را به عنوان یک عکاس. محتوای به اشتراک گذاشته شده را می توان با ضربه زدن بر روی "گفتگو" آیکون بر روی گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش.

این تب جستجو در حال حاضر شامل نقشه های تعاملی است که می توان پیمایش با استفاده از خرج کردن و زوم به یک محل خاص. تمام عکس ها و فیلم های گرفته شده در این نقطه در دسترس خواهد بود به نظر. بنابراین اگر شما می خواهید برای دیدن همه عکس ها و فیلم های شما را در میدان تایمز, Abbey Road Studios, یا کوپرتینو این را می توان به سرعت و به آسانی. گوگل می گوید که اگر شما با فعال کردن موقعیت مکانی خود را از دوربین گوشی های هوشمند, محل, تاریخچه یا به صورت دستی اضافه کردن مکان این عکس ها و ویدئوها در حال حاضر سازماندهی شده و قابل مشاهده بر اساس محل که در آن آنها گرفته شد. در حال حاضر با ویژگی های جدید آنها را نیز نشان خواهد داد تا زمانی که با استفاده از نمایش بر روی نقشه. گوگل می گوید که این شده است یکی از ویژگی های درخواستی برای برنامه Google Photos.

خاطرات تبدیل به یکی از پر استفاده ترین امکانات موجود در Google عکس ها با بیش از 120 میلیون کاربر در هر ماه. امروز گوگل معرفی برخی از خاطرات جدید از جمله بهترین تصاویر از شما و یک عضو خانواده یا یک دوست در طول سال از جمله تصاویر جامعی فقط یک هفته پیش.

گوگل نیز حذف شده است برای شما برگه که شامل خودکار خود را خلق مانند ویدئو کلاژ انیمیشن, تلطیف, عکس, و بیشتر. شما در حال حاضر پیدا کردن این خاطرات tab در پایین صفحه نمایش.
جدید عکس های گوگل است که منتشر از امروز شروع به هر دو سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید. اگر شما نیاز به نصب نرم افزار در دسترس است از فروشگاه برنامه اپل و فروشگاه Google Play.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب