Samsung Galaxy Tab S7 کدها نشان دادن ارزش اما نه انقلابی iPad Pro 11 رقیب

حالا که ما می دانیم کهکشان دیده بان 3 و جوانه زنده خواهد بود پرده برداری از ماه آینده و پیش از تجاری اولین به

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 خرداد 1399
حالا که ما می دانیم کهکشان دیده بان 3 و جوانه زنده خواهد بود پرده برداری از ماه آینده و پیش از تجاری اولین به پایان رسیده و تا حد زیادی منطبق با اعلام رسمی این توجه داشته باشید 20 duo برابر 2 و Z تلنگر 5G را راه اندازی برنامه از Galaxy Tab S7 و S7+ 5G هنوز بزرگترین سوال پاسخ داده نشده تا آنجا که قریب الوقوع دستگاه های سامسونگ نگران هستند.

بزرگتر بهتر است

از این رو, شما نباید تعجب به شنیدن 11 اینچی گلکسی تب S7 ایستاده خواهد شد به طور قابل توجهی بلندتر از هر دو سلف خود و مستقیم اپل ساخته شده و رقیب در 253.7 mm. افزایش در عرض نیز انتظار می رود نسبت به تب S6 اگر چه به لطف مستطیل شکل, طراحی, تب S7 است که هنوز هم بسیاری باریک تر از میدان به شکل iPad Pro 11.
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم از نظر ابعاد دستگاه ضخامت نوک به پرش از یک آشکار خواندن 5.7 mm به یک کمی heartier 6.3 میلی متر است که آشنایی بیشتر اعتبار به های اخیر گمانه زنی ها از ظرفیت باتری ارتقا از 7,040 به 7,760 mAh.
نیازی به اشاره به این صفحه ناهنجاری به نظر می رسد تا حد زیادی بدون تغییر در حالی که دوربین رو به عقب راه اندازی می تواند ترکیب دو تصویربرداری سنسور و فلش LED ماژول و یا در مجموع سه بورس. دومی نظریه نسبتا بعید است با توجه به Steve Hemmerstoffer که بدان معنی است که سامسونگ احتمالا قصد ندارد به چالش تصویربرداری دلاوری و شسته و رفته 3D LiDAR اسکنر کلاهبرداری از آخرین iPad Pro نسل.

بسیاری از کلید مشخصات و قیمت رسمی هستند در هوا

اما که قطعا به این معنا نیست شما باید به طور کامل چشم پوشی از Galaxy Tab S7 به خصوص اگر سامسونگ قیمت آن نقطه سمت راست. اگر سابقه هر گونه نشانه این پسر بد بسته خواهد شد یک دولت از-هنر پیکسل 865 پردازنده و همچنین به عنوان حداقل 6 گیگابایت حافظه و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی.

همچنین شما می خواهد یک افزایش بهره وری و خلاقیت-تشویق S Pen شامل به عنوان استاندارد در یک قیمت خرده فروشی رود به دایره $650 علامت در ورود به سطح Wi-Fi-تنها نوع و قضاوت از امروز ارائه یک آشنا فلزی ساخت و تعجب جانبی نصب شده اثر انگشت خوان است.

دومی به نظر می رسد ساخت تا حدودی غیر منتظره پس از باز گشت برجسته بر روی Galaxy Tab S5e. برگه S6 رفت و در نمایش های بیومتریک تشخیص مسیر که برای تلفن های موبایل بهتر در نظریه اما هنوز هم رنج می برد از قابلیت اطمینان و امنیت در دیدگاه.
البته Galaxy Tab S7+ می تواند نگاه متفاوت از آن "کمی" برادر با آن کاملا گسترده و باتری اختیاری 5G پشتیبانی صدایی مانند آنها را به خوبی با sleeker طراحی خلاص شدن از ناهنجاری در مجموع به نفع مدرن پانچ سوراخ کنید. که کمی بیشتر از افکار واهی و پوچ, ذهن شما, اگر چه سامسونگ است که معمولا این نوع شرکت است که دوست دارد به ترک Huawei به تنهایی در خط مقدم نوآوری است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن