Samsung Galaxy S20 فوق العاده در مقابل کهکشان S10 به علاوه

مزایای اصلی از کهکشان S20 فوق العاده بیش از کهکشان S10 به علاوه موارد زیر هستند:چقدر مهم هستند کسانی که تفاوت

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 فروردین 1399

مزایای اصلی از کهکشان S20 فوق العاده بیش از کهکشان S10 به علاوه موارد زیر هستند:

چقدر مهم هستند کسانی که تفاوت و آن است که واقعا ارزش هزینه کردن نزدیک به دو برابر قیمت به صورت یک کهکشان S20 فوق العاده بیش از S10 به علاوه? با S10 به علاوه نوسان حدود 800 دلار در اوایل سال 2020 و S20 فوق العاده فروش برای $1400 این سوال به خوبی به ارزش پرسیدن.

ما شیرجه رفتن عمیق در تفاوت بین سامسونگ با نام تجاری جدید سال 2020 گل سرسبد برابر یکی از بهترین گوشی ها در سال 2019.

طراحی

قبل از اینکه ما نگاه دوربین و باتری قابل ذکر هست چه تفاوت زیادی وجود دارد بین اندازه فیزیکی از S20 فوق العاده و S10 به علاوه. فوق العاده است بسیار بزرگتر و حجیم تر و S10 Plus - تلفن خود را در آن - به نظر می رسد باریک و جمع و جور در مقایسه با.

آن را سخت به قاضی خالص, زیبایی شناسی, اما غول پیکر, دوربین, دست انداز در S20 فوق العاده است ذهنی در میان زیباترین چیزها در جهان در حالی که افقی دوربین غزه در S10 به علاوه به نظر می رسد بسیار زیبا. ما نیز کمی نا امید با خسته کننده انتخاب رنگ در S20 فوق العاده: شما فقط باید به رنگ خاکستری و سیاه و سفید colorway در حالی که S10 Plus نیز موجود است در رنگ سفید که به نظر می رسد تمیز و تازه است. البته اجازه دهید ما یک بار دیگر می گویند که رنگ های بسیار ذهنی و این فقط ما دو سنت.

پس از آن وجود دارد از دیگر تغییرات مهم که باید اتفاق فوق العاده:

  • اول وجود ندارد بیکسبی دکمه در S20 فوق العاده (بساز!)
  • دوم وجود ندارد و جک هدفون در S20 فوق العاده (نه چندان بساز)
Bixby دستیار است که هنوز در دسترس نیست و فقط از طریق یک دکمه اختصاص داده شده اما آن را نه اثبات شده خود را بیش تر آگاه مجازی butlers مانند گوگل دستیار بنابراین ما قطعا خوشحالم که سامسونگ ساخته شده است آن را کمتر سرزده است. ما نمی زاری حذف از جک هدفون به عنوان S10 به علاوه یکی از آخرین عمده flagships به آن را دارند و در حال حاضر از آن رفته با S20 فوق العاده.

شما می توانید این دو گوشی در زیبایی ما عکس زیر را ببینید و تفاوت های آن برای خودتان:

نمایش

صفحه نمایش در S20 Utlra بزرگتر و بلندتر است اما تفاوت اصلی این است که شما باید در نظر بگیرید.

تفاوت اصلی این است که به نام 120 هرتز است که دو برابر نرخ refresh از S10 پلاس و این باعث می شود یک تفاوت بزرگ. همه چیز واکنش نشان می دهد بنابراین بسیار سریعتر حرکت بسیار نرم و صاف در 120Hz اما این گزینه نیز طول می کشد تلفات در عمر باتری. اگر شما با استفاده از 120 هرتز گزینه انتظار S20 فوق العاده به 20 درصد کمتر عمر باتری نسبت در مقایسه با آن در حال اجرا در 60 هرتز. بیشتر در باتری زندگی بعد از, اما ما به استرس یک بار دیگر آنچه که یک تفاوت بزرگ 120Hz می کند و چگونه آن را بهبود می بخشد تجربه در یک راه بزرگ است.

هک و امنیت

یک چیز بیشتر ما باید به ذکر است که هیچ تفاوت قابل توجه در سونوگرافی در روی صفحه نمایش fingerprint scanner که سامسونگ استفاده می کند. این است که احتمالا ضعیف ترین بخش از کهکشان تجربه به عنوان این اثر انگشت خوان است و نه به سرعت و نه به عنوان دقیق به عنوان اپتیکال اسکنر اثر انگشت بر روی دیگر گوشی های آندروید.

هر دو گوشی نیز از تشخیص چهره. این یک گزینه خوب را داشته و آن را خوب کار می کند در ترکیب با اغلب خسته کننده اسکنر اثر انگشت. در ذهن داشته باشید که چه چیزی شما را در هیئت مدیره هر دو گوشی های مبتنی بر تصویر 2D تشخیص چهره که از لحاظ نظری می تواند فریب به راحتی با یک عکس پس از آن به عنوان امن به عنوان 3D تشخیص چهره در اپل.

عملکرد

کهکشان S20 فوق العاده همراه با آخرین Snapdragon 865 تراشه در ایالات متحده در حالی که در بقیه جهان مجهز شده است تا سامسونگ را به خود Exynos 990 تراشه. این در مقایسه با سال گذشته Snapdragon 855 پردازنده در S10 به علاوه ما مدل و یا Exynos 9820 برای نسخه بین المللی این گوشی است.

چه تفاوت بین این دو از شما بپرسم ؟

خوب ما می گویند که آن سخت است برای اطلاع در زندگی واقعی است اما در معیار و آن را S20 فوق العاده بیشتر در آینده.

از لحاظ ذخیره سازی هر دو گوشی با 128 گیگابایت در هیئت مدیره حافظه و همچنین پشتیبانی از محل کارت حافظه microSD در مورد شما می خواهید به گسترش بیشتر در آن ذخیره سازی.

دوربین

چیزی که شما به اینجا آمدند برای دیدن دوربین و در واقع S20 فوق العاده است عظیم ماژول دوربین در پشت آن است که نشان می دهد برخی از تغییرات بزرگ اتفاق افتاده است.

بیایید نگاهی سریع به مشخصات دوربین اول:

  • کهکشان S20 Plus: 108MP زاویه دوربین 12MP گسترده ای فوق العاده دوربین 4X زوم 48MP periscope دوربین DepthVision (ToF) سنسور
  • کهکشان S10 Plus: 12MP زاویه دوربین 12MP گسترده ای فوق العاده دوربین 12MP 2X زوم دوربین تله
یکی از جزئیات جالب شما باید بدانید این است که فوق العاده با استفاده از یک مقدار بزرگتر سنسور نسبت به بسیاری از گوشی های دیگر این روزها اما حتی اگر سنسور 108 مگاپیکسلی یک به طور پیش فرض آن قطاری 12MP تصاویر با ترکیب 9 پیکسل در 108MP سنسور به 1 final برتر پیکسل. به این ترتیب, شما هنوز هم 12MP عکس که ظاهرا نگاه بهتر است. بیایید بررسی کنید که ادعا می کنند و اجازه دهید با هم نگاهی به مزایای استفاده از جدید periscope دوربین.

زوم

شما به وضوح می توانید ببینید که چگونه S20 فوق العاده ضربان S10 به علاوه در زوم کردن بازی. این امر به ویژه قابل توجه در زوم 10X, اما شما همچنین باید به یاد داشته باشید که فوق العاده می توانید زوم تمام راه را به 100X سطح در حالی که S10 به علاوه محدود است به 10X زوم.

جالب است بدانید پس از این فوق العاده است که فاقد یک 2X زوم دوربین S10 به علاوه در واقع قطاری بیشتر عکس در 2 سطح زوم.

دوربین اصلی

اما در مورد دوربین اصلی این است که 108MP سنسور واقعا انقلاب ما همه به امید در عکاسی با تلفن هوشمند?

و... پاسخ این است که پیچیده و در حالی که ما می خواهیم بگوییم که این دوربین بازی را تغییر اغلب اوقات آن را کاملا به عنوان خوب به عنوان S10 به علاوه.

یک نگاهی از نزدیک در عکس بالا وجود دارد یک دسته از آنها را ببینید که سامسونگ تصمیم به رفتن با کنتراست قوی و آن oversharpens تصاویر به طرز محسوسی. گاهی اوقات این خوب به نظر می رسد اما اغلب اوقات به نظر می رسد بدتر از در S10 به علاوه که حفظ یک نگاه طبیعی تر.

حالت پرتره

یک منطقه که در آن ما پیدا کردن S20 فوق العاده به وضوح فاقد مقایسه S10 به علاوه در پرتره زنده حالت تمرکز. از آنجا که S10 به علاوه یک 2X زوم تله فوتو لنز آن را قادر به ضبط جزئیات خیلی بیشتر و پرتره بر روی آن نگاه کنید بیشتر خشنود است.

فوق العاده گسترده ای دوربین

ما نمی بینیم هر گونه تفاوت عمده در گسترده ای فوق العاده دوربین به نظر می رسد تقریبا بدون تغییر از S10 به علاوه در سال 2019.

عکس های سلفی

عکس های سلفی می تواند گاهی اوقات نگاه شگفت انگیز در S20 فوق العاده, اما ما همچنین متوجه شده است که گاهی اوقات تلفن خواهد تاری تصاویر تقریبا فراتر از به رسمیت شناختن. این به نظر می رسد اشکال تند و زننده در S20 فوق العاده و ما امیدواریم که سامسونگ رفع آن در آینده به روز رسانی اما در حال حاضر این دوربین قطعا ضربه و یا از دست ندهید. در اینجا شما می توانید ببینید که چگونه در ضربه اول من صورت مبهم و فاقد جزئیات فوق العاده در حالی که به نظر می رسد خوب و تیز در S10 به علاوه. در تصویر دوم از پیتر فوق العاده در واقع اسیر یک خوب به دنبال تصویر.

عمر باتری

در نهایت از نظر عمر باتری این S20 فوق العاده به نظر می رسد که یک مزیت بزرگ: آن از 5000 میلی آمپر باتری اندازه trumps 4,100 میلی آمپر باتری در S10 به علاوه یک حاشیه.

در زندگی واقعی هر چند S20 فوق العاده واقعا دو روز کامل بین اتهامات عنوان شده علیه. اگر شما استفاده از آن در 60 هرتز استفاده از چشمگیر 120 هرتز سرعت رفرش گزینه شما خواهد شد بسیار سخت عمر باتری, اما اگر شما با 120 هرتز است که به نظر می رسد بهتر عمر باتری قطره زیر که از S10 به علاوه.

ما باید این اندازه گیری با استفاده از مرور و پیمایش آزمون و شما می توانید نتایج را درست در زیر:

سرعت شارژ

در نهایت از نظر سرعت شارژ سامسونگ در حال حاضر بسته نرم افزاری این S20 فوق العاده با 25 وات شارژر سریع و سریعتر از 15 وات شارژر همراه با S10 به علاوه.

شارژ سرعت در واقع بسیار سریعتر. در حالی که S10 به علاوه طول می کشد حدود یک ساعت و 40 دقیقه به طور کامل شارژ S20 Plus پس از اتمام 100% شارژ چرخه دقیقا 1 ساعت.

بلندگو

ما همچنین باید به ذکر است که سامسونگ انجام داده است بهبود به بلندگو در S20 فوق العاده (وجود دارد یک شلیک به پایین و یکی دیگر تعبیه شده در گوشی) به طوری که آنها صدای فوق العاده با صدای بلند و روشن است. در واقع اینها تقریبا به خوبی به عنوان سخنرانان در صفحه 4 XL کنونی ما از تلفن های مورد علاقه از نظر بلندگو با کیفیت. بلندگو در S10 به علاوه هنوز قطعا بد نیست اما قطعا نه به عنوان غنی به عنوان فوق العاده.

قیمت و نتيجه گيری

در نهایت ما باید به در نظر گرفتن قیمت به عنوان S20 فوق العاده است که نه تنها گران آن را "فوق العاده"-گران قیمت:

  • $1400 برای Galaxy S20 فوق العاده (128GB)
  • 800 دلار برای Galaxy S10 Plus (128GB)

این است که تقریبا دو برابر قیمت S10 به علاوه! بنابراین شما باید ارتقا ؟ این فوق العاده است که در واقع یک تلفن است که می رود مایل اضافی, اما آن را نیز دارای چند مشکل با دوربین (auto-focus در تصویری است که قابل اعتماد نیست و selfies اغلب خراب اشکال به نام چند) و 120 هرتز گزینه ای است که بسیار زیبا نیز بازدید عمر باتری بسیار سخت است. این تلفن که نمی خواهد نا امید, از کاربران و علاقه مندان به خصوص اگر شما به کسانی که زوم عکس, اما قیمت آن ممکن است بیش از حد بالا برای هر کس دیگری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب