Samsung Galaxy S20 و S20+ در حال انبوه با تخفیف در eBay

تا زمانی که سامسونگ معرفی کهکشان S30 (یا هر نام را برای پرچمدار بعدی خود) ، کهکشان S20 باقی مانده است نسبتا گ

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
تا زمانی که سامسونگ معرفی کهکشان S30 (یا هر نام را برای پرچمدار بعدی خود) ، کهکشان S20 باقی مانده است نسبتا گران قیمت برای کسانی که نمی خواهند به غار و ثبت نام به صورت قراردادهای بلند مدت.این روزها شما را مجبور به پرداخت حدود $1,000 برای یک نام تجاری جدید Galaxy S20 بیشتر اگر شما می خواهید کهکشان S20+. یک گزینه برای پرداخت کمتر برای یک پرچمدار خواهد بود را به استفاده از سامسونگ و تجارت در ارائه می دهد و یا خرید یک مرمت واحد. همچنین بسیاری از خرده فروشان ارائه معاملات در هر دو کهکشان S20 و S20+ دستگاه اگر چه آنها با جنبه های منفی مختلف.

معامله ما قصد داریم به بحث در مورد تنها چند منفی است که ما برجسته ، وجود دارد یکی از eBay فروشنده ارائه می دهد که کهکشان S20 برای $630, در حالی که کهکشان S20+ را می توان فقط برای $650. مشکل این است که اینها دو سیم کارت نسخه بین المللی به طوری که آنها فقط کار بر روی شبکه های GSM مورد استفاده توسط حامل مانند AT&T و T-موبایل.

همچنین گارانتی بعید است به معتبر در ایالات متحده از این نسخه های بین المللی. در سمت روشن شما مقدار زیادی پرداخت کمتر برای سامسونگ گل سرسبد راه اندازی این سال و شما یک گوشی تلفن است که شما می توانید در هر گونه پشتیبانی حامل در ایالات متحده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن