Samsung Galaxy جوانه ها به شدت با تخفیف در eBay

این اصلی Galaxy جوانه های دیوانه ارزان در حال حاضر در eBay بنابراین هر کسی که به دنبال یک جفت گوشی ممکن است ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
این اصلی Galaxy جوانه های دیوانه ارزان در حال حاضر در eBay بنابراین هر کسی که به دنبال یک جفت گوشی ممکن است بخواهید به سرعت عمل می کنند پس از این معاملات معمولا ناپدید می شوند بسیار سریع است. اعطا شده, شما نمی توانید به را انتخاب کنید رنگ مورد علاقه خود را قادر به گرفتن یک جفت کهکشان جوانه برای بسیاری کمتر از 100 دلار باعث می شود این یک معامله بزرگ است.به عنوان برخی از شما ممکن است بدانید در حال حاضر سامسونگ هنوز هم ارائه می دهد اصلی Galaxy جوانه 130 دلار اما یکی از خاص eBay فروشنده که به شدت تایید سامسونگ قیمت. برای یک مدت زمان محدود هر کسی می تواند خرید اصلی Galaxy جوانه فقط برای $75.

تنها این است که فروشنده نمی خواهد کشتی به همه کشورها است. وجود دارد یک لیست از مکان های که در آن این می شود حمل می شود اما هم وجود دارد و کشورهایی که آنها نمی تواند دستور داده شود بنابراین مطمئن شوید که به بررسی کنید که.

یکی دیگر از نکته های مهم ارزش اضافه است که این نام تجاری جدید گوشی استفاده نشده و باز نشده بنابراین شما باید آنها را در بسته بندی اصلی. تا حالا بی خرده فروش "sobeonlione1" فروش بیش از 85 درصد از سهام که حساب برای حدود 1,400 واحدهای بنابراین وجود دارد بیش از حد بسیاری از دکمه سمت چپ در این قیمت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب