Samsung Galaxy A51 را ارزان تر کلون را گزارش کرده اند بهتر دوربین مشخصات

زمانی که کهکشان S9 سری تانک, سامسونگ تا به حال نور-لامپ لحظه. این تصمیم به آوردن ویژگی های برش لبه برای آن اوا

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
زمانی که کهکشان S9 سری تانک, سامسونگ تا به حال نور-لامپ لحظه. این تصمیم به آوردن ویژگی های برش لبه برای آن اواسط ردیف های همراه برای قرار دادن آنها در دسترس مصرف کنندگان که نمی خواهید به ریخت و پاش در flagships. اخیر یک سری مدل ها شهادت به این واقعیت است که chaebol تجلیل می دهد. و در حال حاضر این شرکت با در نظر گرفتن یک گام بیشتر با جوانی انبوه آن در بازار گوشی های. آینده کهکشان M51 به عنوان مثال انتظار می رود به یک rebranded Galaxy A51 که ثابت کرده بود بسیار محبوب است. SamMobile کردم تا برخی از منحصر به فرد حرکت شبیه چمچه زنی بر روی گوشی دوم تیرانداز.

کهکشان M51 دوربین مشخصات


قبلا گزارش شد که بودجه کهکشان M51 خواهد شد از ویژگی های یک چهار دوربین نصب با یک 64MP سنسور اصلی. با توجه به اطلاعات جدید به آن خواهد پیوست 12MP فوق العاده گسترده ای تیرانداز که آن را ظاهرا به ارث می برند از کهکشان A51. دو نفر دیگر ماژول ها اعتقاد بر این بود ماکرو و عمق واحدهای اما هیچ چیز شناخته شده است در مورد آنها در حال حاضر.

به روکش Galaxy A51 همچنین ورزش چهار دوربین از جمله 48MP اولیه سنسور 12MP ultrawide اهمیت یک 5MP ماکرو واحد و یک 5MP ماژول.


مانند کهکشان A31s, کهکشان M51 همچنین انتظار می رود برای جولان دادن تک به حالت ساخته شده است که اولین با کهکشان S20. آن را با استفاده از دوربین و AI برای گرفتن تصاویر متعدد و فیلم ها در یک بار و سپس توصیه می کند بهترین شات.

همانطور که برای دیگر مشخصات این گوشی شایع است به ویژگی های Qualcomm Snapdragon 730 تراشه خواهد شد که جفت با 8GB حافظه RAM و 128GB بومی سازی خواهد شد که قابل ارتقا است. گوشی OLED گزارش خواهد بود تهیه شده از یک فروشنده به نگه داشتن هزینه های پایین. این اولین باری خواهد بود که سامسونگ با استفاده از یک شخص ثالث OLED برای تلفن خود را. یکی دیگر از اول احتمالا از 7000 میلی آمپر باتری که میلیون ها سال به اتهام به عنوان تنها 15W شارژ خواهد شد به ظاهر پشتیبانی می شود.

گزارش شد که کهکشان M51 راه اندازی خواهد شد در هند در ماه ژوئیه اما با توجه به این که آن را دریافت بلوتوث گواهینامه تنها به تازگی آخرین نشت با اشاره به سپتامبر انتشار صدا بیشتر محتمل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب