Samsung Galaxy A51 شروع به گرفتن مارس سال 2020 به روز رسانی امنیتی با یک UI 2.1

در برخی از مناطق سامسونگ mid-ranger Galaxy A51 در حال حاضر دریافت مارس سال 2020 وصله امنیتی را همراه با یک UI 2.1. سامسونگ شروع به نورد از به روز رسانی در مه 5, و با توجه به SamMobile زیادی است که یک کمی بیش از 1.26 گیگابایت در اندازه.با اندازه بزرگ می آیند ویژگی های بزرگ هر چند به عنوان کهکشان A51 گرفتن علیرضا Emoji موسیقی به اشتراک گذاری بهبود یافته برای برنامه گالری و یک به روز رسانی سامسونگ صفحه کلید. اما شاید مهمتر از همه ، یک exploit در دسترس بود که در تمام گوشی های هوشمند سامسونگ از سال 2014 نیز بوده است وصله در این به روز رسانی.به عنوان یک mid-range گوشی های هوشمند A51 نیز نتواند ویژگی های خاصی که flagships دریافت با یک UI 2.1 مانند حالت نرم افزار برای آن برنامه دوربین من فیلتر گزینه برای سفارشی ایجاد فیلترهای عکس و تک را.

تا کنون در میان کشورهای که در آن به روز رسانی شد نورد در روسیه, عربستان سعودی و ترکیه بیشتر به دنبال به عنوان سال پیشرفت می کند. Galaxy کاربران می توانید چک کنید اگر وجود دارد در انتظار به روز رسانی در دسترس برای گوشی های هوشمند خود را با رفتن به تنظیمات برنامه و بهره برداری از نرم افزار به روز رسانی.

 
کهکشان A51 در دسترس ساخته شده بود قفل در ایالات متحده در اوایل این ماه برای قیمت توصیه می شود از $399. ویژگی های آن تیز و بزرگ 6.5-inch Super AMOLED در 2400 x 1080 وضوح حداقل ناهنجاری و 32MP selfie camera. این شهر همچنین دارای یک صفحه نمایش با حسگر اثر انگشت یک جک هدفون 4GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی 4000 میلی آمپر سریع شارژ باتری آن را یک رقیب جامد در اواسط محدوده بازار است.

در این زمان سامسونگ نیز یک جفت از رایگان Galaxy جوانه با کهکشان A51 همراه با دو ماه رایگان از یوتیوب حق بیمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>