مایکروسافت برای راه اندازی پروژه xCloud جریان بازی خدمات در ماه سپتامبر

پس از چند ماه در بتا مایکروسافت را راه اندازی پروژه خود را xCloud جریان بازی خدمات در ماه سپتامبر. این سرویس

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 تیر 1399
پس از چند ماه در بتا مایکروسافت را راه اندازی پروژه خود را xCloud جریان بازی خدمات در ماه سپتامبر. این سرویس به معنای آوردن کنسول بازی های با کیفیت به تلویزیون های هوشمند, گوشی های هوشمند (اندروید و iOS) و همچنین به عنوان low-end عدد.بر خلاف کارت گرافیک NVIDIA GeForce شرکت خدمات پروژه xCloud نیازی نیست کاربران برای خرید بازی های خود را. در لحظه ابری مایکروسافت خدمات جریان میزبان حدود 50 عنوان اما بیشتر احتمال دارد به آن اضافه شود و پس از راه اندازی از جمله کسانی که در راه اندازی در مایکروسافت نسل بعدی کنسول ایکس باکس سری X.

پروژه xCloud تنها در دسترس خواهد بود در پشتیبانی از کشور در, راه اندازی, اگر چه مایکروسافت موفق به لیست هر یک از مناطق که در آن خدمات معرفی خواهد شد. هنوز هم ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که از آن خواهد شد در دسترس ساخته شده در ایالات متحده و بریتانیا اما برخی از کشورهای اروپایی مانند اسپانیا به احتمال زیاد به آن را دریافت بیش از حد.

این نیز مهم است به ذکر است که پروژه xCloud در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به عنوان بخشی از بازی های ایکس باکس تصویب نهایی. از آنجا که بیش از 100 بازی های ایکس باکس تصویب عناوین خواهد شد قابل پخش روی اندروید یا iOS گوشی های تلفن همراه و قرص. ایکس باکس بازی تصویب نهایی در دسترس است برای $15 در هر ماه و شامل ایکس باکس زنده طلا, ایکس باکس, بازی پاس و با شروع ماه سپتامبر پروژه xCloud.

در حال حاضر پروژه xCloud ویژگی های پشتیبانی برای سونی DualShock 4 کنترل اما ما انتظار داریم سایر کنترل های شخص ثالث اضافه شده به لیست سازگار با لوازم جانبی. همچنین مایکروسافت تایید کرد که این نیست final نام خدمات پس ما باید تا سپتامبر صبر کنید به آن را یاد بگیریم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de