Samsung Galaxy A10e و A20 در حال گرفتن اندروید از 10 روز رسانی در Verizon

ما حامل بدنام برای به تأخیر انداختن آندروید به روز رسانی برای حداقل چند هفته در مقایسه با جهانی rollouts. این

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 تیر 1399
ما حامل بدنام برای به تأخیر انداختن آندروید به روز رسانی برای حداقل چند هفته در مقایسه با جهانی rollouts. این کهکشان A10e و A20 شده است به روز رسانی به آندروید 10 هفته پیش اما ورایزون آمریکا حامل است که ارائه هر دو گوشی نبود قادر به انجام همان تا به امروز.اگر شما با استفاده از یکی از این گوشی های هوشمند ارزان است که شما خریداری شده از Verizon, شما باید قادر به به روز رسانی آن به اندروید 10. بزرگ قرمز است که در حال حاضر نورد از به روز رسانی به هر دو کهکشان A10e و A20 بیش از چند روز آینده SamMobile گزارش.

حامل در حال حاضر منتشر شده تغییرات برای Galaxy A10e و A20 به روز رسانی و چیزی در آنها مشترک است که آنها عبارتند از: ممکن است امنیت پچ. در صورتی که شما تعجب که چرا این گوشی در حال گرفتن بزرگتر وصله های امنیتی این دلیل است که آنها در سامسونگ در سه ماهه لیست به روز رسانی.

در حال حاضر تا آنجا که این تغییرات شامل در به روز رسانی آنها بسیار بزرگ است و شما باید چک کردن لیست منتشر شده توسط ورایزون. در اینجا تنها برخی از آنها تقویت کننده صدا, هوشمند, پاسخ, ژست جهت تمرکز حالت Dark Mode.

در ضمن T-Mobile مشتریان خریداری شده که کهکشان A10e هنوز در انتظار برای اندروید 10 روز رسانی. ما به شما اجازه می دانم زمانی که سازمان ملل متحد حامل انتشار به روز رسانی هر چند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن