Roku Express HD است را به 24 دلار در آمازون و Roku چوب+ است $49

اگر شما به دنبال یک Roku چوب با آمازون نخست حمل و نقل و یا حتی یک معامله بهتر در ورود به سطح Roku Express HD ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 خرداد 1399
  • اگر شما به دنبال یک Roku چوب با آمازون نخست حمل و نقل و یا حتی یک معامله بهتر در ورود به سطح Roku Express HD است که پرواز کردن مجازی قفسه های فروشگاه در آمازون امروز روز خوش شانسی شما است.
  • Roku را بیان HD streaming media player در فروش است در حال حاضر فقط برای $24 که منطبق بر دستگاه تمام وقت, کمترین قیمت.
  • اگر شما می خواهید یک ارتقاء است که پشتیبانی از رزولوشن 4K و HDR محتوای $60 Roku Streaming Stick+ پایین است فقط 49 دلار امروز با نخست حمل و نقل.
  • زمان تحویل در حال حاضر شروع به لغزش بنابراین شما به احتمال زیاد تقریبا از زمان به نمره به این می پردازد.

اخبار این هفته که آن را به محبوب پخش رسانه است که آمازون آتش تلویزیون استیک و آتش تلویزیون استیک 4K شده با تخفیف برای اولین بار از اوایل فوریه. آنها هر دو با 10 دلار خاموش در حال حاضر, که بدان معنی است که شما می توانید یکی را انتخاب کنید تا به عنوان کم $29.99. که فوق العاده قیمت در واقع وجود دارد اما یکی دیگر از بزرگ فروش شما قطعا باید بررسی کنید قبل از اینکه شما خرید یک.

اگر شما ترجیح می دهند دستگاه های Roku به آمازون Fire TV وارد زمین نگران نباشید چرا که ما باید یک جفت از معاملات برای شما که ممکن است حتی بهتر است. یکی در Roku ورود به سطح جریان دستگاه — wildly محبوب Roku Express HD — و دوم این است که در Roku Streaming Stick+ که ممکن است محبوب ترین پرچم در حال اهتزاز است که Roku می سازد.

شروع با ورود به سطح مدل Roku Express HD به روز شد برای 2019 و این یکی از مقرون به صرفه ترین رسانه های جریان بازیکنان وجود دارد. شما دسترسی به هر جریان خدمات شما تا کنون شنیده ام همراه با ده ها و ده ها تن از خدمات شما احتمالا هرگز از شنیده می شود. در بالا از آن شما می توانید از کانال Roku که مصالح همه نوع از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که شما می توانید جریان به صورت رایگان. آن را حمل و نقل در هفته آینده و آن را تنها 29 دلار در آمازون.

سه وجود دارد چیزهایی که شما نمی خواهد با بیان HD که ممکن است آن را به ارزش ارتقا دهید. شما نمی توانید جمع و جور دانگل فاکتور شکل — آن را هنوز جمع و جور اما نه یک دانگل. دوم, شما نمی توانید برای حمایت از محتوا است که جریان در رزولوشن 4K. و شما نمی توانید پشتیبانی از رنگ های روشن است که آمده است همراه با HDR محتوا. برای همه که شما نیاز Roku Streaming Stick+ که فقط اتفاق می افتد به در فروش امروز برای زیر $49 به جای 60 دلار. که قیمت بازی های آمازون فروش از این گذشته جمعه سیاه پس از آن قطعا یک معامله بزرگ است. در آن کشتی ها را حتی زودتر از اکسپرس HD مدل.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Rokutinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب