رودخانه ها جریان بر روی مریخ برای حداقل 100,000 سال محققان می گویند

مریخ تا به حال گسترده رودخانه ها جریان آب برای ده ها هزار سال دانشمندان در حال حاضر می گویند. این کشف بر اساس

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399
  • مریخ تا به حال گسترده رودخانه ها جریان آب برای ده ها هزار سال دانشمندان در حال حاضر می گویند.
  • این کشف بر اساس تصاویر ارسال توسط ناسا مدارگرد مریخ نشان داد که رسوب سپرده و نشانه های ثبتشده از جریان آب بر روی سطح این سیاره است.
  • رودخانه ها تاریخ 3.7 میلیارد سال پس از آن دشوار خواهد بود برای تعیین اینکه آیا آنها تا کنون پشتیبانی از زندگی است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما در حال شکار برای نشانه هایی از گذشته زندگی بر روی سیاره ای مانند مریخ که امروز به نظر می رسد خشک و خاکی و مرده اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که تعیین اگر این سیاره تا کنون قادر به حمایت از زندگی است. مریخ بسیار شبیه زمین است که در آن راکی نه بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک و یک بار تا به حال قوی تر جو است. آن را نیز تا به حال آب و تحقیقات جدید نشان می دهد که آن را تا به حال تعداد زیادی از آن.

دانشمندان بر این باور اند برای برخی از زمان است که مریخ یک بار خیلی بیشتر آبی از قرمز با آب و اگر خوش شانس باشیم ، در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت ارتباطات نشان می دهد که حدود 3.7 میلیارد سال پیش مریخ حال جریان رودخانه.

مطالعه استفاده از تصاویر با وضوح بالا ارسال به زمین توسط ناسا Mars Reconnaissance Orbiter. این HiRISE مدارگرد دوربین می تواند تولید فوقالعاده دقیق تصاویر از سطح سیاره سرخ. در این تصاویر که بیشتر مورد توجه این تیم تحقیقاتی بودند کسانی که از Hellas حوضه باستانی تاثیر دهانه که غالب بخش بزرگی از این سیاره نیمکره جنوبی.

سنگی چشم انداز حوضه و لبه ساختار نشان می دهد نشانه های ثبتشده از جریان آب است. چندی پیش مریخ رودخانه ها انجام شده مواد و سپرده آن را فقط مانند رودخانه ها در زمین انجام دهد و با مطالعه آنچه رودخانه پشت محققان می توانند با استفاده از تصاویر مانند یک اثر انگشت است که نشان می دهد که چگونه جریان آب منتقل و جایگزین خود را بیش از ده ها هزار سال است.

رودخانه ها حک شده را به سنگ و رسوب رسوب در لایه. دانشمندان در واقع می تواند اندازه گیری این لایه ها حتی از آسمان بالا دیدگاه ارائه شده توسط مدارگرد و داده ها نشان می دهد رودخانه کانال بودند حداقل چند متر عمق. که بسیار عمیق و این نشان می دهد که مریخ به حال مقدار زیادی از آب در حال حرکت و از مناطق مختلف از سطح آن است.

سوال بزرگ این است که آیا یا نه این rocky آبکی مریخ میلیاردها سال پیش تا به حال چیزهای دیگر ما مرتبط با این سیاره است. من صحبت کردن در مورد زندگی, البته, که آیا آن گیاهان یا جانوران.

بعدی مریخ پشتکار خواهد شد مجهز به ابزار است که ممکن است اجازه می دهد آن را به کشف شواهدی از چنین زندگی و ماموریت آن این است که میله میله به زودی آغاز شود. ناسا قصد دارد در راه اندازی آن در ماه جولای با ورود تاریخ در فوریه 2021. در صورتی که می رود با توجه به طرح ما ممکن است مجبور به صبر طولانی برای اثبات این که زندگی در واقع وجود دارد در جایی غیر از زمین است.

منبع تصویر: NASA/JPL-Caltech/MSSS

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن