رستوران در حال اضافه کردن coronavirus اضافه بهایی به صورتحساب و مردم خوشحال هستند

  • رستوران ها احساس فشار مالی به عنوان coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر زنجیره تامین و منجر به بالاتر و بالاتر قیمت گوشت و تولید است.
  • مشتریان ناراحت هستند که هزینه های اضافی هستند که به آنها یا از طریق بالاتر منو قیمت های ویژه و یا “COVID-19 surcharges.”
  • با محدودیت آغاز به سهولت تامین کنندگان نیاز به زمان برای بازگشت به حالت عادی عملیات و هزینه ها خواهد شد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر را ترک کرده است بسیاری از کسب و کار احساس مالی و خرج کردن. صنعت رستوران شده است به طور چشمگیری نهفته و قابل درک است. در حال حاضر با موسسات ضربه با هزینه های بالاتر برای چیزهایی مانند گوشت و تولید و مجبور به تعطیل کردن سایت صندلی برخی از کسب و کار را انتخاب کرده اند به تصویب کسانی که هزینه های جدید به مشتریان خود را.

به عنوان کسب و کار خودی گزارش هیچ کس به خصوص هیجان زده با افزایش هزینه ها حداقل از همه مشتریان که در حال حاضر شاهد اتهامات ویژه خود به رستوران رسید. متاسفانه هیچ پایانی در چشم و قیمت ها انتظار می رود برای ادامه به افزایش برای آینده قابل پیش بینی.

گرفتاری صاحبان رستوران است که شاید بهترین نمونه توسط یک تعامل بین استقرار به نام کیکو رستوران استیک ژاپنی سوشی و سالن و یک مشتری که یک “COVID-19 اضافه” در صورتحساب خود را.

آن آغاز شده و با یک صدای جیر جیر از یک عکس از رسید از رستوران و هزینه اضافی از $2.19 در سفارش 50 دلار.

این پست را به دست آورد بسیار کمی از کشش در توییتر و آن را طولانی نیست قبل از رستوران گرفتار باد از جیر و خشم که دم بود. این خیلی بد است که رستوران ارسال شده توضیح آن در Facebook صفحه, در حالی که همچنین این ادعا که آنلاین نفرت طوفان تا به حال باعث آزار و اذیت رستوران کارکنان.

“لطفا درک کنید ما در حال انجام این کار را به استفاده از شما بچه ها!” پست خوانده شده. “ما در حال انجام این امید ما می تواند تنظیم اضافه بارگیری در این هفته به جای فقط افزایش همه از ما قیمت ها در منوی ما با توجه به افزایش قیمت ها از تامین کننده ما در گوشت و مرغ و غذاهای دریایی و تولید. تقریبا همه ما در اینجا ما عرضه از طریق همان منبع. پس چرا ما که مورد آزار و اذیت??!!”

این رستوران همچنین ارسال لینک به اخبار توضیح مسائل با گوشت زنجیره تامین در سراسر کشور اشاره کرد که قیمت گوشت به طور پیوسته افزایش می یابد به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

این کاملا قابل فهم البته پس از امکاناتی که فرایند گوشت برای توزیع شده اند مجبور به بستن درهای خود را به دلیل ویروس. تامین کنندگان عمده افزایش قیمت های خود را در تلاش برای جلوگیری از مالی تاثیر منفی و هزینه های آن فیلتر تمام راه را به پایین به رستوران ها و در نهایت مشتریان است.

با وجود کاهش stay-در-خانه محدودیت در برخی از کشورها آن را به تامین کنندگان زمان قابل توجهی به بهبود و بازگشت به عملیات عادی. که به معنی کمبود ادامه خواهد داد و هزینه ها خواهد شد به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش است.

منبع تصویر: TANNEN MAURY/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im