یک بار دیگر ما به شما التماس به حذف این تروجان عفونت های آندروید برنامه

در طول چند سال گذشته ما نوشته شده است در مورد مخرب برنامه های آندروید است که ایجاد شده به پول برای مهاجم در حا

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 خرداد 1399

در طول چند سال گذشته ما نوشته شده است در مورد مخرب برنامه های آندروید است که ایجاد شده به پول برای مهاجم در حالی که تأثیر منفی یک کاربر تلفن آندروید. برخی از این برنامه ها اجرای تبلیغات تصویری در پس زمینه اجازه می دهد یک بازیگر بد به جمع آوری دیگران بزرگ. برنامه های دیگر مخفیانه ارسال متون از طریق بیمه خدمات پیام یا ثبت نام کاربران دیگر حق بیمه خدمات است که هکرها از سود.

بد بازیگران این گزارش با بهره گیری از این بیماری همه گیر به غارت کاربران آندروید

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف است که این برنامه های مخرب می تواند فشار پول از یک تلفن. در برزیل, اندروید صاحبان تلفن با استفاده از اعتباری به ثبت نام برای خدمات. این به بد یک فرصت برای به اشتراک کاربران آندروید به حق بیمه خدمات بدون دانش خود را. و در حالی که گوگل می گوید که گوگل آن بازی محافظت نگه می دارد یک گوشی آندروید safe 24/7 است که به نظر نمی رسد در این مورد.
یک گزارش جدید از بالادست می گوید که در سه ماهه اول, تعداد برنامه های آندروید آن در نظر گرفته می شود مخرب دو برابر سال بیش از سال از بیش از 14 ، 500 به بیش از 29 ، 000. معاملات آن را توصیف به عنوان جعلی افزایش یافت 55 ٪ در همان زمان به عنوان آن را مسدود نزدیک به 290 میلیون معاملات. 89 ٪ از تعداد کل معاملات ارائه شده از ژانویه تا مارس سهميه با توجه به بالادست. دومی امن-D پلت فرم کشف یک پیاده روی از 7 درصد در تعداد "آلوده" دستگاه های آندروید در سه ماهه اول از 10.5 میلیون به 11.2 میلیون سال بیش از سال.

شگفت آور, نه از بالا 10 مخرب برنامه های آندروید در سه ماهه اول این سال در دسترس در فروشگاه Google Play در برخی از نقطه در طول سه ماه دوره است. در سال گذشته 30 درصد بالا 100 برنامه های مخرب پیدا شد در Google Android app نمای. جالب, بازیگران بد با استفاده از جهانی همه گیر. در طول سال 2020 به سه ماه اول 60 درصد از برنامه های مخرب می تواند به عنوان "اوقات فراغت" برنامه های ارائه کاربران با چیزی برای انجام در حالی که در خانه گیر کرده. این برنامه مناسب به دسته که شامل "ویدئو بازیکنان و سردبیران" "اخبار و مجلات" و "بازی" و "اجتماعی است."

برای مثال بالادست می گوید که سخت ترین برنامه video downloader Snaptube. ما هشدار شما در مورد این برنامه در ماه اکتبر و آن را در حال حاضر نصب شده است بیش از 40 میلیون بار. پس از نصب بر روی یک تلفن آندروید Snaptube نشانه قربانیان برای حق بیمه خدمات است که آنها را نمی پرسند و همچنین محبوبیت و کلیک بر روی تبلیغات است که برنامه تولید. در سال گذشته 70 میلیون معاملات جعلی تولید شد توسط Snaptube (نیمی از این در برزیل) با 32 میلیون دلار مسدود شده و تا کنون در این سال است.

Snaptube خود سایت ادعا می کند که این نرم افزار دارای بیش از 300 میلیون کاربر وجود آن حذف شده است را از فروشگاه Google Play. این در دسترس است از Huawei AppGallery برنامه نمای Xiaomi GetApps فروشگاه و سایر فروشگاه های برنامه.

سر از امن-D پلت فرم در بالادست جفری Cleaves می گوید: "با اکثریت جهان منتقل داخل خانه وجود دارد برخی از نیروهای تیره تر اقدام به کسب سود از این مستند وضعیت. در امن-D ما شاهد یک افزایش شدید در بد بازیگران انتشارات 'اوقات فراغت' برنامه های در فروشگاه Google Play است که فریب کاربران را به اشتراک برای خدمات حق بیمه." ما نیست به دنبال انتخاب کنید بر روی آندروید بر iOS اما بالادست می گوید که اندیشه اتفاق می افتد به می تواند آسان تر برای هکرها برای کار با. دلیلش این است که این سیستم عامل با پشتیبانی از sideloading از برنامه ها از طریق برنامه های شخص ثالث فروشگاه.

بالادست را Cleaves بحث COVID-19 اثر را در نرم افزارهای مخرب می گوید: "بودن در مستند به معنی پیش پرداخت مشتریان را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است به خارج از درب جلو به بالا تا داده های خود را بسته نرم افزاری. در ضمن نرم افزارهای مخرب می تواند به کسانی که اطلاعات بسته نرم افزاری. من گمان می کنم ما ممکن است دیدن یک قطره در تلفن همراه ترافیک اینترنت و موفق صورتحساب تلاش در عمدتا اعتباری توسعه بازار در حالی که مستندات در نیروی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im