محققان می گویند جهش ساخته نشده coronavirus خطرناک تر

رمان coronavirus گسترش می تواند با سهولت ساخت آن فوق العاده خطرناک پاتوژن. پژوهشگران ژنوم مختلف SARS-CoV-2 سوي

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 خرداد 1399
  • رمان coronavirus گسترش می تواند با سهولت ساخت آن فوق العاده خطرناک پاتوژن.
  • پژوهشگران ژنوم مختلف SARS-CoV-2 سويه هاي در گردش در جامعه شناسایی شایع ترین جهش و ثابت کرد این تغییرات ژنتیکی را افزایش نمی دهد که توانايی انتقال از COVID-19.
  • اکثر جهش به نظر می رسد خنثی یا کمی ضرر برای ویروس و آنها در درجه اول ناشی از پاسخ سیستم ایمنی بدن به جای اقتباس از ویروس.

رمان coronavirus بسیار ترسناک به دلیل راه آن را در داخل یک جامعه است. هر از چند دقیقه تا چند ساعت ممکن است به اندازه کافی برای COVID-19 به گسترش از یک حامل و سپس آن را می تواند تا 14 روز برای علائم به نظر می رسد. هنگامی که آنها همیشه خاص و بسیاری از افرادی که آن را تجربه کرده چند ماه پیش می توانست اشتباه آن را برای آنفولانزا یا سرماخوردگی. این ویروس میزان مرگ و میر بالاتر از آنفولانزا است اما به اندازه کافی کم است که آن را نمی کند مانع توانایی خود را به گسترش به دیگران است. سریع تر به این ویروس جان میزبان کمتر احتمال دارد برای این است که میزبان برای انتقال این بیماری به مخاطبین خود است. به همین دلیل "مسطح منحنی" است که بسیار مهم است و به همین دلیل برخی از اشکال اجتماعی فاصله هنوز هم مورد نیاز برای جلوگیری از موج دوم. دیگر ویروس های موجود است, آسان تر از آن خواهید بود برای درمان به لطف ظهور جدید پروتکل داروهای جدید و با ورود اولین واکسن.

این ویروس توسط یک ارگانیسم زنده است که می تواند انطباق با محیط از طریق جهش. دانشمندان در حال حاضر به نگه داشتن زبانه ها در شرایط مختلف تغییرات ژنتیکی است که رخ داده است در COVID-19 گونه که مشاهده شده است از ماه دسامبر و آنها را خبر خوبی است. این جهش را افزایش نمی دهد پاتوژن توانایی گسترش به سایر مردم است.

محققان دانشگاه کالج لندن (UCL) منتشر شده یک مطالعه جدید در هفته گذشته است که در دسترس در قبل از چاپ در قالب bioRxiv. این مطالعه بر اساس تحقیقاتی نظیر بررسی که در منتشر شد , عفونت, ژنتیک و تکامل در اوایل این ماه جزئیات "الگوهای تنوع در ژنوم SARS-CoV-2."

UCL ژنتیک تجزیه و تحلیل ژنوم ویروس از بیش از 15000 COVID-19 بيمار از 75 کشور و تلاش برای تعیین اینکه آیا این گونه است که از ویژگی های جدید جهش در واقع انتقال آسان تر از قبلی شده است. محققان دریافتند 6,822 جهش در سراسر جهان از جمله 273 جهش رخ داده است "بارها و بارها و به طور مستقل." از کسانی که آنها متمرکز در 31 جهش رخ داده است که حداقل 10 بار در طول بیماری همه گیر.

آنها مدل درخت تکاملی از این غالب جهش برای دیدن اینکه آیا فرزندان آنها خواهد بود به احتمال زیاد به بهتر از نسخه های این ویروس است که لازم نیست همان جهش.

این مطالعه هیچ مدرکی که این جهش های شایع در حال افزایش ویروس توانایی به گسترش است. همانطور که ما توضیح داد که قبل از ویروس نشانی از یک کار بزرگ از آلوده کردن جمعیت در حال حاضر. و در حالی که آن را در سازگاری با هر شرایط آن را می یابد در داخل میزبان جهش لزوما کمک ویروس. دانشمندان گفت که برخی از ژن مشترک و تغییرات خنثی هستند اما بسیاری از آنها "کمی مضر." بسیاری از جهش بودند ناشی از سیستم ایمنی بدن انسان به جای این ویروس نیاز به انطباق با انسان هاست.

محققان همچنین نگاه یک جهش خاص موثر بر coronavirus را سنبله پروتئین است. به نام D614G جهش به نظر می رسد در مطالعات دیگر با یکی از آنها گفت که آن را ممکن است افزایش توانايی انتقال ویروس. UCL محققان می گویند که چنین نیست و D614G نیست در ارتباط با گسترش COVID-19.

این یافته ها قطعا خبر خوبی برای مقامات بهداشت راه اندازی استراتژی مهار بلکه برای محققان که در حال ایجاد دارو و واکسن برای خنثی کردن ویروس. که گفت: ما نه از جنگل است. همه ما می توانید انجام دهید این است که امید خطرناک اتفاق نمی افتد قبل از داروها و واکسن آماده هستند.


زن و پوشیدن تجهیزات حفاظتی پاک قطار مترو. منبع تصویر: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب