منتشر شده ایمیل ها نشان می دهد اپل ساخته شده یک استثنا برای آمازون به توافق کوچکتر فروش برش

در طول هفته در آن شرکت شده اند صحبت کردن در مورد خود نتایج مالی برای Q2 از 2020, مدیر عامل اپل تیم کوک مشغول

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
در طول هفته در آن شرکت شده اند صحبت کردن در مورد خود نتایج مالی برای Q2 از 2020, مدیر عامل اپل تیم کوک مشغول است با چیزی کاملا متفاوت است. او شرکت در جلسات در مورد بزرگ فناوری به طور بالقوه رویه ضد رقابتی. آمازون, Facebook گوگل و اپل همه باید برای پاسخ به سوالات از مقامات دولتی.در طول جلسات ایمیل قدمت آن به سال 2016 منتشر شد, نشان دادن مذاکرات بین مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و Eddy Cue معاون ارشد اپل جمهور. بالا-سطح مذاکرات به معنای مجموعه ای از شرایط که تحت آن اپل و آمازون را همکاری برای فروش محصولات یکدیگر.

احتمالا جالب ترین بخش از این توافق که به نور آورده بود دیروز بود که اپل برش فروشگاه برنامه خود را به اشتراک گذاری از معمول 30% به 15% نخست ویدئو, اشتراک, به منظور معامله سودآور برای آمازون بلومبرگ گزارش داد.

زمانی که تیم کوک خواسته بود اگر که نیست اثبات این که برخی از برنامه های در فروشگاه App در حال گرفتن درمان ترجیحی او پاسخ داد: "این درست نیست ... ما درمان هر توسعه دهنده است."

آمازون معامله یک مورد نادر از اپل فدا کردن سود به امن یک شریک. دیگر غول مانند Netflix و Spotify نمی تواند شرایط مشابه و در نهایت منتقل اشتراک خود را به دور از برنامه های iOS و خود را به وب سایت های مربوطه به منظور جلوگیری از پرداخت 30% هزینه به طور کامل.

البته آمازون در لیگ از خود را دارد و دارای مقدار زیادی برای ارائه در بازگشت. پس از این توافق اعلام شد, آمازون آغاز رسمی فروش محصولات اپل آوردن میلیاردها دلار درآمد به کوپرتینو.

دیگر ایمیل های ارسال شده بین مدیران اپل به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2011 نشان داد که بالاتر از 40 درصد کاهش در نظر گرفته شد. یکی از کارفرمایان در اپل فکر شرکت "ممکن است از خروج پول روی میز اگر ما فقط خواسته حدود 30 درصد از اول سال".

کمیته پیشرو بررسی است و هنوز برای اعلام تصمیم نهایی خود را که ممکن است اساسی در راه عمده شرکت های فن آوری در حال انجام کسب و کار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن