سطح تابش در اروپا در حال افزایش است و هیچ کس نمی داند چرا

  • مواد رادیو اکتیو است دست خوش پیشامد میشه به سمت شمال اروپا از مسیر روسیه طرح سوال در بیش از کشور چندین نیروگاه های هسته ای.
  • روسیه به طور رسمی تکذیب کرد که هر چیزی اشتباه بود بیان از طریق دولت خود را متعلق به سازمان رسانه ای است که راکتور مشغول به کار بودند به عنوان در نظر گرفته شده.
  • روسیه ناقص با تاریخچه انرژی هسته ای و coverups منجر به مقدار زیادی از شک و تردید.

با نیروگاه های هسته ای تامین برخی از مناطق جهان با قدرت پیگیری محیط تابش سطوح مهم و حیاتی برای اطمینان از ایمنی از کسانی که در نزدیکی گیاهان و همچنین بسیاری از مایل دورتر. یک گزارش جدید از نروژ نشان می دهد که چیزی amiss است با افزايش سطح رادیواکتیویته در شمال اروپا کشف شده اخیر اما منبع ناشناخته باقی مانده است.

مقامات در ابتدا مشکوک به نوعی از تغییر با قدرت گیاه. روسیه در عمل چند قدرت هسته ای امکانات و حداقل دو نفر از آنها به اندازه کافی نزدیک است که آنها می تواند منبع افزایش سطح رادیواکتیویته. روسیه پیشبینی می گوید همه چیز خوب است.

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش TASS روسیه عظیم دولت-بودجه آژانس خبری گزارش داد که دو نیروگاه در سوال — یکی در نزدیکی سن پترزبورگ و دیگری در نزدیکی مورمانسک — عملیاتی شدند “به طور معمول” است و تمام سطوح تابش نظارت در هر دو امکانات “در هنجار شده است.”

ایمنی هسته ای مقامات در سراسر شمال اروپا در حال کار بر روی ردیابی منبع رادیواکتیویته اما تا کنون آمده تا با چیزی. تشخیص تابش در بالاتر از سطح نرمال است اما یک چیز بدانند که در آن ابرها ممکن است زیرفشار از یک چالش است حتی با مدرن هواشناسی ابزار.

هلند’ موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست در زمان نگاهی به وضعیت اتفاق می افتند در شمال اروپا و به این نتیجه رسیدند که ایزوتوپ های رادیواکتیو هستند که دست خوش پیشامد میشه در حال ساخته دست انسان. علاوه بر این آژانس معتقد است آنها دست خوش پیشامد میشه بیش از غربی روسیه هر چند “یک منبع خاص محل نمی تواند شناسایی شود با توجه به تعداد محدودی از اندازه گیری.”

روسیه بدیهی است که یک بیت از یک کثیف تاریخچه وقتی که می آید به قدرت هسته ای است. چرنوبیل حادثه نبود فقط یک تراژدی برای زندگی از دست رفته در طول بحران و درد و رنج ناشی از چند دهه پس از, اما آن را نیز یک نگاه اجمالی در چه حد این کشور حاضر است برای رفتن به پنهان کردن خود را شکست. رسمی دولت گزارش در مورد حادثه چرنوبیل هنوز هم استناد بسیار کم تلفات اعداد با وجود چند دهه از شواهد بر خلاف.

روسیه معروف به عقب رانده در برابر HBO را چرنوبیل شبکه تلویزیونی بیان کرد که آن را نادرست و تصاویر از بالای آن مقامات دولتی بودند اریب. این کشور حتی اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد نسخه خود را از یک چرنوبیل miniseries به طوری که آن را می تواند بگوید آنچه در آن می گوید: این داستان واقعی است.

نیازی به گفتن نیست, هیچ کس واقعا معتقد است هر چیزی که روسیه می گویند وقتی که می آید به قدرت هسته ای امروز حتی اگر دهه از چرنوبیل. این واقعیت که کارشناسان گمان تابش است که از روسیه — روسیه و انکار آن است که انجام هر کاری متفاوت — ممکن است تا آنجا که این داستان رسما می رود اما حقیقت این ممکن است یک معامله بزرگ murkier.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>