امیدوار کننده coronavirus واکسن ممکن است به تاخیر افتاد زیرا مردم به اندازه کافی در حال بیمار شدن

  • یکی از coronavirus واکسن نامزدها نشان داده است که نتایج دلگرم کننده است در حال توسعه در آکسفورد است که می تواند آماده برای اورژانس با استفاده از این در ماه سپتامبر.
  • با این حال محققان در حال اجرا به یک مشکل بالقوه با تست به عنوان وجود دارد ممکن است به اندازه کافی COVID-19 نفر در بریتانیا به در واقع اگر این واکسن در اواخر مراحل محاکمه انسان.
  • تاخیر در تحقیقات می تواند منجر به تعویق افتاد “راه اندازی” برای coronavirus دارو با فرض آن است که در واقع موثر و بی خطر برای انسان است.

اگر شما بوده ام به دنبال اخبار در مورد تکامل از رمان coronavirus pandemic, شانس هستند که شما در مورد شنیده ام Moderna, Oxford CanSino و BioNTech که تمام رسیده آزمایشات انسانی با کروناویروس واکسن نامزدها و برجسته شده است در بسیاری از گزارشات در چند هفته گذشته. بیش از 100 آزمایشگاه به دنبال توسعه coronavirus واکسن و حداقل هشت نفر از آنها در مراحل مختلف آزمایش های بالینی.

مدرن و آکسفورد هستند و به راحتی این دو بیشتر در مورد واکسن نامزدها در حال حاضر. سابق ساخته شده بخشی از اطلاعیه در مورد تست انسان است که مطرح شده برخی ابرو به خصوص پس از کلمه من که چند مقامات شرکت اعدام از قبل برنامه ریزی شده سهام فروش در اطراف قرار می گیرد. این بدان معنا نیست که مدرن است واکسن کار نمی کند و یا نمی خواهد در یک برنامه به طور بالقوه زمان ثبت. آن را فقط به رنگ این شرکت در کمتر چاپلوس نور است. آکسفورد واکسن از سوی دیگر ممکن است مستقر شده به عنوان به زودی به عنوان این ماه سپتامبر با هر دو بریتانیا و آمریکا پس از امن ظرفیت تولید برای مواد مخدر است. محققان ممکن است به تاخیر واکسن خود را از آنجا که آنها در حال اجرا به یک مشکل عجیب و غریب. فقط به عنوان آنها در حال جذب بیشتر داوطلبان به صورت پیشرفته مراحل تحقیقات کافی وجود ندارد COVID-19 برای رفتن به اطراف.

محققان در حال حاضر تولید اولین مطالعه ای است که نشان می دهد این واکسن در میمون ها. این هر دو موثر و ایمن برای افراد است چرا که آنها نقل مکان کرد و به آزمایش های بالینی. نتایج مرحله 1 باید در دسترس خواهد بود به زودی با اولین نتیجه گیری بر روی انسان آزمایش شود.

آکسفورد تیم در حال حاضر آماده سازی خود برای جذب به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر برای مرحله بعدی که نیمی از آن را دریافت خواهد کرد ZD1222 (که قبلا به عنوان شناخته شده ChAdOx1 nCoV-19) و نیمی از آن را دریافت دارونما. اما پروفسور آدریان هیل مدیر Jenner موسسه که سوار بر این غیر منتظره COVID-19 واکسیناسیون سفر نگرانی که وجود ندارد به اندازه کافی آلوده مردم خارج وجود دارد برای مطالعه به نتایج عملکرد.

اگر داوطلبان نیست در معرض ویروس آیا آنها دریافت واکسن یا دارونما وجود دارد نمی تواند اطلاعات کافی برای مطالعه و واکسن می تواند به تاخیر افتاد.

“این یک مسابقه بله. اما این یک مسابقه در برابر بچه های دیگر. این یک مسابقه در برابر ویروس ناپدید و در برابر زمان” هیل گفته تلگراف. “گفت: ما در سال گذشته بود که به احتمال 80 درصد در حال توسعه یک واکسن موثر سپتامبر. اما در حال حاضر وجود دارد 50 درصد شانس که ما هیچ نتیجه ای در همه.”

“ما در موقعیت عجیب و غریب مایل COVID به ماندن حداقل برای در حالی که کمی. اما موارد کاهش دارد,” او گفت:, و هشدار داد که موفقیت تضمین شده نیست برای شروع با. “من نمی خواهد کتاب تعطیلات در ماه اکتبر در پشت این اطلاعیه قرار داده و به آن راه که او گفت:” با اشاره به کشت از آخرین اطلاعیه ها در مورد آکسفورد واکسن.

انگلستان گفت: چند روز پیش که آن را به عنوان بسیاری از 30 میلیون دوز برای شهروندان است. پس از آن ما اعلام $1.2 میلیارد دلار سرمایه گذاری در آکسفورد را شریک AstraZeneca که تضمین عرضه 300 میلیون دوز. به طور جداگانه AstraZeneca در مذاکرات با دیگر کشورها از جمله هند است که می تواند تولید به عنوان بسیاری از 400 میلیون دوز از طریق سرم موسسه بزرگترین تولید واکسن.

منبع تصویر: طبیعت یک نوع فن آوری مورد استفاده برای ایجاد واکسن برای بیماری های عفونی.

هیل همچنین گفت که آن را امن است اطمینان داد که ثروتمندترین کشورهای جهان خواهد بود نه تنها آنهایی که برای بهره مندی از موفق واکسن وجود دارد و آن عرضه خواهد شد برای دیگران.

“من شده فکر کردن در مورد آن روز و شب برای هفته ها. ما در مورد مراقبت از آفریقا است. ما می دانیم مردم وجود دارد. ما می دانیم که وجود دارد رفتن به یک مشکل مهم در چند مرحله. برزیل به نظر می رسد وحشتناک و هند است گرفتن وجود دارد سریع,” او گفت:.

“واکسن باید عرضه به کشورهای بزرگترین نیاز در لحظه ای که کار می کند به جای کشور که برای اولین بار وجود دارد. و این اتفاق خواهد افتاد.”

آکسفورد تنها نیست رو این طور موقت ناپدید شدن COVID-19 موارد است. “شما فکر می کنم ما باید یک مشکل؟” هیل گفت. “چه کار می کنید اگر شما در چین ؟ با وجود شرکت های چینی به دنبال سه فاز و هیچ COVID در چین است. پس چه کار می کنن؟”

در واقع گزارش های چند هفته پیش گفت که چین به دنبال بازارهای دیگر برای واکسن تست. و یکی از چینی نامزد خواهد شد تست شده در کانادا.

یک راه حل برای آکسفورد را مشکل می تواند بحث برانگیز چالش محاکمه که چه کسی تایید کرده است ، این دادگاه که در آن داوطلبان آلوده به پاتوژن پس از تزریق واکسن برای مشاهده نتایج.

آکسفورد پروفسور اندرو پولارد که همچنین کار بر روی این پروژه گفت: نگهبان چند هفته پیش که وجود دارد این است که “سود” در امکان چالش محاکمه در میان کسانی که مشغول به کار در coronavirus واکسن پیش بینی یک سناریو که در آن وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی بیماری در اطراف.

“در حال حاضر از آنجا که ما اصلا یک نجات درمانی ما باید به رویکرد چالش مطالعات بسیار با احتیاط” پولارد گفت. “اما من فکر نمی کنم آن را باید رد کرد چرا که به خصوص در یک وضعیت که در آن آن را بسیار دشوار است برای ارزیابی برخی از واکسن های آینده همراه به دلیل بسیار وجود دارد بیماری در اطراف آن می تواند یکی از راه های ما می تواند دریافت که پاسخ سریع تر است.”

آکسفورد مرتب آزمایشات در کشورهای دیگر و همچنین تلگراف یادداشت ها. اما که می تواند تاخیر بیشتر در دسترس بودن نتایج مورد نیاز به چراغ سبز انبوه ساخت.

به عنوان سریع و به عنوان امیدوار کننده این واکسن نامزدها منتقل شده اند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد همه چیز کار خواهد کرد تپه هشدار داده ZD1222 گنجانده شده است. از این رو است که بالقوه سپتامبر “تاریخ راه اندازی” برای واکسن ممکن است لغزش بیشتر, با فرض این واکسن می گذرد علمی تمام موانع.

“سی میلیون دوز بسیار سخت است و صد میلیون سخت تر است هنوز هم توسط سپتامبر” استاد گفت. “به یاد داشته باشید حتی اگر ما یک نتیجه در ماه اوت ما نمی تواند شروع واکسیناسیون هر روز بعد.”


منبع تصویر: مارتین Meissner/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de