با توجه به Droid-Life به روز رسانی به نسخه 7.4.104 از Google Camera برنامه به ارمغان می آورد یک زن و شوهر از ویژگی های جدید به گوگل صفحه 4 سری. اولین کاربران در حال حاضر پیدا کردن یک نوار لغزنده بزرگنمایی بر روی صفحه نمایش در هنگام ضبط ویدئو. کشویی ارائه خواهد شد زوم دیجیتال تا 8x زمانی که یک ویدیو ضبط شده در صفحه نمایش FHD و در 30fps. و در منوی pop-up در حالت ویدئو وجود دارد که در حال حاضر کنترل سوئیچ بین رزولوشن و فریم در هر ثانیه است. به عنوان خوانده-زندگی اشاره, به روز رسانی را نمی ویدیو 4K در 60fps به آخرین صفحه گوشی.
جالب به نظر می رسد که صفحه 2 و صفحه 2 XL کاربران شده اند از دست دادن توانایی استفاده از دوربین عقب بر روی تلفن های خود را پس از به روز رسانی. اگر شما نگاه کنید در Google Camera برنامه بخش نظرات شما بلافاصله نقطه چند اظهارات منفی از کاربران صفحه 2 خط شکایت در مورد مسائلی که با دوربین خود و با دستگاه خود را به طور کلی. یکی صفحه 2 کاربر نام دیل زمستان نوشت: “با استفاده از به کار خوب است. در حال حاضر آن کار نمی کند در تمام. اگر گوگل در تلاش است به من بگویید برای خرید یک صفحه جدید (من یک پیکسل 2) آنها (sic) در حال ارسال من به سامسونگ.”

یکی دیگر از صفحه 2 صاحب به نام شریل سالن گفت: “زمانی که من برای اولین بار من صفحه 2 من کاملا عاشق این برنامه است. در حال حاضر که من این گوشی کمی بیش از 2 سال برنامه دوربین دیگر می خواهد به کار می کنند. من هرگز تا به حال این موضوع را با هر گوشی های هوشمند دیگر, من متعلق به بدون در نظر گرفتن سن از تلفن. من نمی دانم که چرا دوربین های دیگر کار می کند اما آن را فوق العاده خسته کننده! و زمانی که من سعی کردم به ایمیل, میز کمک, من در پاسخ به اجازه دهید من می دانم که ایمیل گوگل به من است و دیگر بررسی شود.” بسیاری از صفحه کاربران ناراحت هستند در مورد عدم پاسخ از گوگل در مورد این موضوع.
اگر شما با دریافت این به روز رسانی به نسخه 7.4.104 از گوگل دوربین شما می توانید به روز رسانی برنامه از فروشگاه Google Play. اگر شما صاحب یک تلفن در صفحه 2 سری, شما ممکن است بخواهید صبر کنید به آن را نصب کنید تا گوگل می فرستد یک تعمیر تعمیر این واحدها که از دست داده اند استفاده از دوربین خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de