Netflix بکشد لطفا همین حالا انصراف از این 5 عالی نشان می دهد

در حال حاضر که ما در نیمه راه علامت برای سال 2020 آن را جالب به برخی پیش بینی ها در مورد آنچه Netflix لغو ما م

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 تیر 1399
  • در حال حاضر که ما در نیمه راه علامت برای سال 2020 آن را جالب به برخی پیش بینی ها در مورد آنچه Netflix لغو ما ممکن است در فروشگاه برای بیش از بقیه 2020 به عنوان یک نتیجه از عوامل مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • این بیماری همه گیر است قرار می دهد نمرات تولیدات در مکث آورده و در مورد مجموعه قوانین جدید است که می تواند تهدید دیگران است.
  • بر اساس که در آن همه چیز ایستاده با برخی از نشان می دهد که ممکن است در بلوک سفت, در اینجا برخی از ما آخرین پیش بینی در مورد نشان می دهد که پرچم در حال اهتزاز ممکن است لغو بعدی.

پیش از Netflix بعدی درآمد سه ماهه اعلام آن را به دنبال مانند جریان های غول پیکر کروز نسبت به دیگر فیلم های پرفروش سه ماهه.

با تشکر در بخشی به کروناویروس قرنطينه و مستندات و همچنین به عنوان یک دوره که دیدم Netflix انتشار تن از buzzy سری Netflix فکر می کند آن را در مسیر به اضافه کردن 7.5 میلیون خالص مشترکین جدید برای سه ماهه عملکرد آن گزارش خواهد شد در ماه آینده — هر چند وال استریت انتظار streamer به آسانی ضرب و شتم که تعداد یک بار دیگر. به لطف قانع کننده محتوای آن منتشر شد در طول سه ماهه مانند فضای نیروی, بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی بهو جدید فصل از پول دزدی, 13 دلیلو مرده به منSunTrust رابینسون هامفری تحلیلگر متی Thornton پیش بینی شده در پژوهش توجه داشته باشید فقط چند روز پیش که Netflix بکشد در واقع اضافه کردن بین 9 میلیون و 12 میلیون مشترکین جدید برای سه ماهه.

این دقیقا همان است که نوع bullishness در عین حال که می تواند طرفداران احساس blindsided و کاملا حیرت زده کرد زمانی که Netflix بکشد می کشد پلاگین بر روی یکی از سری های مورد علاقه خود را. شاید آن dismays آنها را به خاطر آنها فکر می کنند که پس از Netflix بکشد به نظر می رسد به پول دست مشت مورد علاقه خود را نشان می دهد نباید در معرض همان هوی و هوس باز است که بسیاری از ارسال سری در آگهی مبتنی بر شبکه تلویزیون به صفحه نمایش کوچک قبرستان رویاهای شکسته. اما اگر شما نگاه کنید در این با روشن شدن چشم از آن همه حس می کند در جهان است.

Netflix به اجرای آن کسب و کار سودآوری و مسئولانه و گاهی اوقات که به معنی لغو نشان می دهد که نمی رسم این نوع از مخاطبان Netflix فکر می کند به آن نیاز دارد را به احساس می کنم مثل سرمایه گذاری خود را به ارزش آن است. گاهی اوقات آن را به یک تابع از شانس بد در حالی که بار دیگر — همه چیز ممکن است فقط اجرا کنند. Nothing lasts forever, بعد از همه.

در زیر ما اجرا را از طریق یک تعداد انگشت شماری از نشان می دهد ما فکر می کنیم ممکن است — ممکن استکه کلمه کلیدی در خطر لغو هر چه زودتر به جای بعد. اینها همه نشان می دهد و ذهن شما را و همه از آنها درخواست تجدید نظر به مخاطبان مختلف در راه خود را, بنابراین امیدوارم ما در اشتباه هستید!

اوزارک

منبع تصویر: Netflix

ما صحبت در مورد شانس بد یک لحظه پیش و من امیدوار هستم که کاملا فوق العاده اوزارک نمی کند و تسلیم شدن به آن است.

Netflix منتشر شد اوزارک است فصل سوم در مارس راست به عنوان بدترین coronavirus همه گیر شد آشکار در ایالات متحده است. به نظر من این بهترین فصل و در عین حال نشان می دهد که ستاره Jason Bateman and Laura Linney به عنوان صاحبان کازینو که پول شویی برای یک کارتل مواد مخدر در مکزیک. آن را به دست آورده چند امی و گلدن گلوب گره (به عنوان به خوبی به عنوان یک امی برنده برای Bateman برای کارگردانی) — پس چرا من نگران آن است ؟

عمدتا از آنجا که ما هنوز هم شنیده ام چیزی در مورد تمدید نشده است. ما اغلب دیده می شود Netflix اعلام اضافی فصل وانت داغ نشان می دهد در اطراف این زمان یک فصل جدید آغاز بکار. Bateman به یک مصاحبه به برخورد اواخر مارس که در آن او در مورد اینکه امیدوار است برای فصل چهارم (به معنی هیچ چیز هنوز خاصی که در آن نقطه) و می داند که چگونه به صورت جامع coronavirus دارای طرح میتوانست فیلمبرداری و تولید برنامه ای در پشت صحنه و همچنین احتمالا تغییر تا چه Netflix تصمیم به لغو آن در غیر این صورت ممکن نیست.

مرده به من

منبع تصویر: Netflix

مرده به مناز برنده جایزه امی خالق لیز فلدمن, ستاره Christina Applegate and Linda Cardellini به عنوان دو زنانی که توسعه یک پیوند دوستی در طول جلسات درمانی پس از عزادار مربوطه خود را در اواخر شوهران.

بینندگان عاشق تابیده طرح و نشان می دهد پرشور آنلاین زیر که معتاد به دوستی بین این دو و همچنین نوشتن جامد (که شده اعتیاد آور, تعجب پر از فصل دوم که عرضه در اوایل ماه مه). من از جمله آن را در این لیست نشان می دهد و من نگران هستم در مورد دلیل این واقعیت است که نشان می دهد افتتاحیه فصل عرضه در مارس 2019 کردم و یک فصل دو تا ماه بعد. ژوئن تقریبا بیش از هر چند هنوز هیچ کلمه ای در مورد تمدید برای این همه در اطراف مجموعه فوق العاده — یک تضمین نمی کند که چیزی amiss است به هر وسیله, اما من می خواهم هنوز هم قطعا به شنیدن برخی از خبر خوب در مورد سرنوشت آن به زودی.

آخرین پادشاهی

منبع تصویر: Netflix

فصل چهار از Netflix بکشد آخرین پادشاهی برای اولین بار در این سری است که شرح حمله وایکینگ نیویورک از بزرگ بودجه تاریخی داستان سری است که باید درخواست تجدید نظر به طرفداران نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت و تاریخچه کانال وایکینگ ها.

در جدیدترین فصل با توجه به Netflix بکشد توضیحات رسمی پادشاه آلفرد بهداشت ضعیف به طور بالقوه مصرف رویای خود را از ایالات متحده, انگلستان با آن که بدان معنی است که "Uhtred باید فرمان و مقابله با یک تهدید جدید دانمارکی warlord Sigrid." دوباره نگرانی اینجا است که تولید جدید قوانین اجتماعی از جمله فاصله بهترین شیوه ممکن است آن را دشوار است به نزدیک به غیر ممکن است برای انجام یک نمایش از این حق خود خدمه صحنه نبرد و در محل شاخه. تهیه کننده اجرایی Nigel Marchant گفت: RadioTimes.com آنها امیدوار برای فصل 5 اما از آن باقی مانده است دیده شود که آیا COVID-19 دخالت خواهد کرد که.

این Kominsky روش

منبع تصویر: Netflix

مردمی در بیش از Netflixlife.com این باورند که خالق Chuck Lorre بحرانی عزیزم این Kominsky روش — بازی مایکل داگلاس و آلن آرکین به عنوان ترتيب که قبلا بازیگر موفق و نماینده او که باقی دوستان در طول سال — ممکن است یکی دیگر از سری است که لغو شده است به عنوان یک نتیجه از شانس بد. بد شانس بودن coronavirus و این واقعیت است که نشان می دهد دو منجر به سقوط هر دو به کروناویروس' آسیب پذیرترین سن جمعیتی را ممکن ساخت که نشان می دهد ممکن است باید در انتظار قرار داده و یا پایان موعد مقرر به عنوان یک نتیجه از بودن قادر به فیلم با خیال راحت.

اگر اتفاق می افتد که این امر می تواند مطلق شرم آور است. این کاملا لذت بخش نیم ساعت سری که مخلوط بسیاری از قلب, طنز و ترحم همراه با شوخ طبعی خشک از هر دو داگلاس و آرکین شخصیت های که آن را سخت برای بینندگان نمی مانند.

من خوب با این

منبع تصویر: Netflix

در مصاحبه ای به آنها داد و به خبرنگار هالیوود, Jonathan Entwistle و Shawn Levy, the showrunners برای من خوب نیست با اینقطعا صدا مانند آنها یک فصل دو در ذهن خود سری که وارد بازار گردید و در پایان ماه فوریه بود و مشارکت کنندگان از غریبه همه چیز.

از Netflix رسمی توضیحات: "من خوب نیست با این است هتاک منبع داستان است که به دنبال یک دختر نوجوان که به مرور مصیبت ها و دبیرستان در حالی که همه در برخورد با پیچیدگی های خانواده اش او جوانه زدن تمایلات جنسی و مرموز ابرقدرت فقط شروع به بیدار عمیق در درون او." منتقدان آن را دوست داشتم آن را فقط یک سوال در حال حاضر از اینکه Netflix بکشد می تواند رسیدگی به فصل دیگر از دیگری بالا-سری مفهوم مثل این داده می شود که چگونه در هوا همه چیز در حال حاضر است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب