همراه با سریعترین شارژ بی سیم

برای گوشی های اطراف بوده است اما با توده تصویب در پایان بالاتر گوشی های فن آوری در حال تحول است و ما شاهد فوق

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399

برای گوشی های اطراف بوده است اما با توده تصویب در پایان بالاتر گوشی های فن آوری در حال تحول است و ما شاهد فوق العاده سریع بی سیم شارژر که اغلب قادر به شارژ گوشی سریع تر از بسیاری از تلفن های شارژ با کابل.

در این مقاله ما نگاهی به محبوب ترین گوشی های با قابلیت شارژ بی سیم پشتیبانی و تفاوت در شارژ بی سیم سرعت. ما نگاهی به فناوریهای شارژ بی سیم و راه حل های مختلف از هر یک از شرکت.
سازندگان تلفن Zte و Oppo در حال حاضر ارائه سریعترین شارژ بی سیم برای تلفن های خود را. هر دو شرکت پشتیبانی بی سیم شارژر که به 40W از قدرت ادعا می کند که آنها می توانید برای گوشی های سازگار در کمتر از یک ساعت.

همراه با سریعترین شارژ بی سیم


اپل شارژ بی سیم توضیح داد

اپل معرفی شارژ بی سیم بر روی آی فون X, iPhone 8 پلاس و آیفون 8 راه بازگشت در اواخر سال 2017 و به عنوان مورد با بسیاری از چیزهایی که اپل می کند, پس از آن شروع به حمایت از شارژ بی سیم را به ارمغان آورد و آن را به همه از این گوشی را منتشر کرده است از زمانی که.

در ابتدا شارژ بی سیم بود و تنها در سرعت آهسته از 5W اما با انتشار iOS 13.1 در سپتامبر سال 2019 اپل قفل 7.5 W شارژ سرعت برای تمام مدل های آن. این بطور قابل توجهی کندتر از اکثر گوشی ها در این لیست اما برخی ممکن است مشاهده آن را به عنوان کمتر مخرب به باتری که در این رای گوشی های گرم نمی بسیار در حالی که شارژ و در دراز مدت سلامت باتری است که به لحاظ نظری بهتر حفظ شود.

توصیه می شود شارژر برای اپل:

سامسونگ کهکشان گوشی های شارژ بی سیم توضیح داد

سامسونگ یکی دیگر از شرکت است که در حمایت از شارژ بی سیم برای مدتی طولانی و Galaxy S6 سری از 2015 برای اولین بار سامسونگ flagships برای آمدن با یک شارژ بی سیم پیچ.

تکنولوژی تکامل یافته با زمان و جدید ترین گوشی های سامسونگ پشتیبانی از شارژ بی سیم در نرخ به عنوان بالا به عنوان 15W با یک شارژر سازگار.

توصیه می شود شارژر برای گوشی های سامسونگ:

گوگل صفحه گوشی شارژ بی سیم توضیح داد

گوگل صفحه سری اضافه شده اند, شارژ بی سیم پشتیبانی با صفحه 3 سری و این ویژگی نیز در دسترس بر روی صفحه 4 سری.

برای استفاده از حداکثر سرعت شارژ از 10W شما نیاز به ریخت و پاش 80 دلار برای گوگل, پیکسل ایستاده است. در این قیمت این یکی از گران ترین شارژ راه حل های وجود دارد خارج وجود دارد, اما آن را با یک کابل قابل جدا شدن و یک 18W دیوار آداپتور شامل بیش از حد.

جالب توجه است اگر شما استفاده از یک صفحه گوشی با یک شخص ثالث شارژر شما نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن آن 10W سریع شارژ بی سیم سرعت و تلفن و شارژ در نرخ آهسته تر.

توصیه می شود شارژر برای گوگل صفحه گوشی:

ال جی گوشی های شارژ بی سیم توضیح داد

الجی یکی از اولین شرکت های شامل شارژ بی سیم در گوشی های هوشمند خود را و آن را انجام شده است آن را از سال 2013 با LG G2 (بله که خیلی وقت پیش!).

اخیرا گل سرسبد گوشی ال جی سری G و LG V سری همه پشتیبانی از شارژ بی سیم از طریق استاندارد چی.

در حالی که LG معرفی گوشی های مانند V30 گفت: آنها را پشتیبانی سریع و بی سیم شارژر, تجربیات زندگی واقعی با کسانی که در دستگاه های قدیمی تر را مشکل ساز شده است و به نظر می رسد که آنها به اتهام در یک نرخ واقعی 5W.

شروع با LG V40 سریع تر شارژ بی سیم سرعت امکان پذیر است و آخرین گوشی مانند ال جی V60 ال جی پشتیبانی 15W شارژ بی سیم سرعت.

توصیه می شود شارژر برای گوشی های LG:

وان پلاس شارژ بی سیم توضیح داد

برای مدت زمان طولانی OnePlus نشده است شارژ بی سیم در گوشی های خود, اما این تغییر با راه اندازی وان پلاس 8 Pro.

و شارژ بی سیم وارد با یک بچه در وان پلاس 8 Pro: استفاده اختصاصی شارژر بی سیم است که در صدر این گوشی در 30W بسیار سریع تر از بسیاری از گوشی های دیگر در بازار است. آن را فراهم می کند یک شارژ کامل در حدود یک و نیم ساعت و 30 دقیقه شارژ به شما می دهد نزدیک به 50% بالا.

وجود دارد چند جزئیات جالب شما همچنین باید بدانید در مورد آن:

اگر شما گوشی خود را در شب شما را از خواب حالت پیش فرض فعال است و هنگامی که آن را در میزان شارژ قطره به 10 وات است. آهسته تر سرعت به احتمال زیاد مورد استفاده برای حفاظت طولانی مدت سلامت باتری
وان پلاس شارژر بی سیم خواهد بود قادر به شارژ گوشی حتی از طریق موارد به عنوان ضخامت 8mm
آن را به یک فن و OnePlus هشدار می دهد که "طبیعی است که کمی سر و صدا در هنگام استفاده از"

در حالی که ما قدر سرعت این شارژر این است که بهترین استفاده در وان پلاس گوشی های. آن را نشانی از پشتیبانی چی بی سیم استاندارد اما تنها در سرعت 5W راه کندتر از بسیاری از شارژرهای دیگر در بازار است. یکی دیگر از حرکت نزولی از این شارژر این است که آن می آید با یک غیر قابل جدا شدن کابل بنابراین شما نیاز به همیشه آن را با خود شارژ آجر.

توصیه می شود شارژر برای وان پلاس گوشی های:

Huawei شارژ بی سیم توضیح داد

Huawei شده است و تجهیز آن به جدیدترین گوشی های با قابلیت شارژ بی سیم و در یک زمان خاص آن رهبر صنعت در شارژ سرعت. اخیرا Huawei ساخته شده 40W شارژر بی سیم فراهم می کند که بسیار سریع بی سیم بالا به آن P40 نرم افزار و P40 Pro Plus.

توصیه می شود شارژر بی سیم برای گوشی های هواوی:

Xiaomi شارژ بی سیم توضیح داد

Xiaomi تولید کرده است 30W سریع شارژر بی سیم قرار می دهد که آن را در میان سریع ترین شارژر بی سیم وجود دارد.

در لحظه نوشتن این مقاله این شارژر سازگار با گل سرسبد Xiaomi Mi 10 نرم افزار.

Xiaomi نیز ذکر شده است که آن را تست 40W تکنولوژی شارژ بی سیم.

توصیه می شود شارژر بی سیم برای گوشی های Xiaomi:

Mi 30W شارژر بی سیم

Oppo شارژ بی سیم توضیح داد

Oppo رنو آس تلفن برای اولین بار به حمایت از 65W سیم شارژر و همچنین با تحت سریع شارژ بی سیم بیش از حد.

این ابزار که از سحر و جادو است 40W AirVOOC شارژر بی سیم است که افقی به طوری که گوشی برای ذخیره کردن به صورت افقی بر روی آن به بالا. این شارژر بی سیم مجهز به یک فن است که نهایتا آن را از طریق یک طرف دریچه و آن را کمک می کند تا به پایین آوردن درجه حرارت به زیر 39°C در حالی که شارژ تلفن.


Oppo می گوید: شارژر را به طور کامل شارژ رنو آس از در کمتر از یک ساعت. همچنین Qi سازگار فراهم می کند و قدرت به 10W استفاده می شود که با دیگر چی-گوشی های سازگار است.

در لحظه نوشتن این مقاله هیچ Realme گوشی های با پشتیبانی از شارژ بی سیم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im