Penske Media Corporation راه اندازی “تگرگ قهرمانان” ابتکار در کنار تیم مرزی برای تشکر از کارگران خط مقدم و جمع آوری کمک مالی برای COVID-19 امداد

BGR و پدر و مادر ما شرکت Penske Media Corporation راه اندازی کرده اند “تگرگ قهرمانان,” با تشکر از شما ابتکار عمل را به جمع آوری کمک مالی برای تیم مرزی و تلاش های خود را در اطراف COVID-19 بحران است. رهبران از سراسر PMC نمونه کارها رسانه برندهای پیوست همراه با مشاهیر در سرگرمی, مد, زیبایی, ورزش, موسیقی و هنر, صنایع به بیان جمعی قدردانی برای کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. با هم, ما باید با هم یک ویدئو به درایو آگاهی و بودجه برای #NeighborsHelpingNeighbors تیم مرزی ابتکار برای حمایت از COVID-19 پاسخ به سراسر کشور. PMC ساخته شده است یک کمک مالی به تیم مرزی را COVID-19 تلاش در علاوه بر این به تطبیق تمام PMC, کارکنان, کمک های مالی به این سازمان است.

Coronavirus همه گیر شده بی سابقه اثر در جهان است و ما در BGR و PMC می خواهید به انجام بخشی از ما به اذعان باور نکردنی فداکاری و قهرمانی نشان داده شده توسط کارکنان بهداشت و درمان ما, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان, تحویل, مردم, و هر کس در خط مقدم از این بحران است. ما همراه با بیش از 120 نفر در صنایع ما 20 PMC مارک های پوشش قرار داده اند با هم یک ویدیو ابراز قدردانی.

[jwplayer DkcyomEo-R1g3ao9P]

ما با همکاری تیم مرزی 501(c)(3) غیر انتفاعی است که با بهره گیری از مهارت ها و تجارب نظامی جانبازان با اولین پاسخ دهندگان به سرعت در حال استقرار تیم های واکنش اضطراری. در میان COVID-19 شیوع این سازمان راه اندازی شد #NeighborsHelpingNeighbors ابتکار, ارائه, داوطلبان, شناخته شده به عنوان Greyshirts این فرصت را به انجام اعمال فرد از خدمات برای کمک به آسیب پذیر همسایگان است که ممکن است نیاز به پشتیبانی. Greyshirts نیز ارائه کمک از طریق بانک های مواد غذایی و ارائه خدمات به مواد غذایی ناامن جمعیت در حالی که کمک به هماهنگی و تدارکات برای بهترین حمایت از کسانی که در موقت قرنطینه.

دادن یک ارزش محوری در Penske Media Corporation است و در چلیپا از PMC اهمیت می دهد. PMC کارکنان donate 2 درصد از وقت خود را و یا درآمد سالانه به غیر از سود در جوامع خود. در علاوه بر این به کمک های مالی کارکنان داوطلب ساعت PMC نیز فراهم می کند در نوع و کمک های نقدی به 501(c)(3) سازمان در طول سال از طریق رسانه ها و مشارکت های خیریه-برجسته کردن وقایع و جمع آوری کمک کمک. در طول زمان در سراسر جهان بحران ما مفتخر به همکاری با یک سازمان مانند تیم مرزی که در حال کار خستگی ناپذیر به بازگشت.

کمک های مالی به تیم های مرزی می تواند به صورت آنلاین یا از طریق پیام کوتاه PMCTR به 44-321.

پشتیبانی تگرگ قهرمانان با تشکر از شما ابتکار عمل رهبری PMC به جمع آوری کمک مالی برای تیم مرزی را COVID-19 تلاش. برای کسب اطلاعات بیشتر به pmc.com/hailtheheroes یا زیر کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im