پاندورا در نهایت یکی از مهمترین ویژگی های درخواست شده

به نظر می رسد مانند پاندورا در نهایت تایید کرد که یکی از ویژگی های درخواستی در حال حاضر در دسترس بر روی دستگاه های آندروید: dark mode. تنها این است که جدید dark حالت تنها بر روی دستگاه های آندروید در حال اجرا 10 و یا بالاتر و همچنین گوشی های سامسونگ است که پشتیبانی از حالت شب.رسمی تغییرات کشف شده توسط AndroidPolice نشان می دهد که کاربران که خود را سازگار با دستگاه های در حال حاضر قادر به سوئیچ به حالت تیره به کاهش روشنایی رابط کاربری تنها با یک ضربه بزنید. به غیر از اضافه کردن یک تم تیره پاندورا ساخته شده برخی از تغییرات به پادکست ها.

اساسا با آخرین نسخه از پاندورا هر دو به علاوه حق بیمه مشترکان دسترسی آفلاین به پادکست ها. این ویژگی اجازه می دهد تا شما گوش دادن به مورد علاقه خود را در قسمت و سری در حالی که در حرکت می کند حتی اگر شما به اینترنت ندارد.

لازم به ذکر است که جدید dark mode در دسترس نیست در همه کشورها نشده است. معمولا این به روز رسانی رول در مراحل پس از آن را برخی از زمان تا زمانی که این ویژگی های جدید به زندگی می کنند برای همه. مگر اینکه پاندورا تصمیم گرفته است برای تست آن قبل از آن را در دسترس به مخاطبان بزرگتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>