پابلو اسکوبار برادر شکایت اپل برای 2.3 میلیارد دلار بیش از اتهام آیفون نقص امنیتی

پابلو اسکوبار برادر رابرت تحت پیگرد اپل برای 2.3 میلیارد دلار. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند یک FaceTime نقص

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 خرداد 1399
  • پابلو اسکوبار برادر رابرت تحت پیگرد اپل برای 2.3 میلیارد دلار.
  • طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند یک FaceTime نقص امنیتی قرار داده رابرت زندگی در خطر است.

اپل هیچ غریبه ای به دعاوی بیهوده و بیمعنی اما یک دست کت و شلوار جدید از پابلو اسکوبار برادر ممکن است کیک. در یک داستان است که به ظاهر برداشته مستقیم از پیازبرادر بی رحم ترین و بدنام مواد مخدر خداوند در تاریخ است که وی از سوی مامورین که امنیت کمبود روی آی فون خود را X تقریبا به پایان رسید تا او را به قتل.

با توجه به کت و شلوار, رابرت Escobar مدعی است که یک مرد مرموز به نام دیگو توانست به شکل Escobar آدرس از طریق یک تماس FaceTime. پس از آن دیگو شروع به ارسال نامه های تهدید به خانه اش در نهایت او را مجبور به حرکت می کند.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه که برای اولین بار به ارمغان آورد به نور توسط TMZ, Escobar ادعا می کند که حرکت او را باعث بسیاری از ناراحتی عاطفی و زخم او هزینه های زیادی از پول. Escobar همچنین مدعی است که او تا به حال به استخدام اضافی امنیتی به دلیل مداوم تهدیدات در زندگی خود را. به عنوان چلیپا از طرح دعوی در دادگاه Escobar ادعا می کند که او مطمئن بود توسط یک کارمند اپل که آیفون X او خریداری شده بود و امن خواهد بود و غیر قابل نفوذ برای هکرها.

پس چگونه FaceTime سازش Escobar آدرس? خوب Escobar انجام تحقیقات خود را و رسیده که تا حدودی عجیب و غریب نتیجه گیری. حقیقت گفته شود, خوب بخشهایی از طرح دعوی در دادگاه را ندارد و حس بسیار در تمام بنابراین ما نمی توانیم تصور کنید که این مورد اقدام در راه معنی دار. و به عنوان یک گیلاس در بالا Escobar است تحت پیگرد اپل برای عظیم $2.6 میلیارد دلار است.

در حال حاضر اگر از دیدن Escobar نام ذکر شده در کنار اپل به نظر می رسد مبهم آشنا وجود دارد جالب همین دلیل است. در اواخر سال گذشته Escobar گفت که او برنامه ریزی شده بود به شکایت اپل برای 30 میلیارد دلار به دلیل شرکت در فریب دادن مردم توسط "فروش گوشی های بی ارزش." و در همان زمان Escobar ساخته شده این تهدیدات او راه اندازی یک $350 تاشو گوشی های هوشمند ساخته شده از طلا که به او گفته بود "شکست ناپذیر است."

اسکوبار در آن زمان گفت که او آماده برای رفتن پا به پا با شرکت هایی مانند اپل و گوگل در گوشی های هوشمند در فضا.

"تلفن من را نمی شکند" Escobar افتخار "از آنجا که من نمی باید به یک صفحه نمایش شیشه ای مانند سامسونگ. ما صفحه نمایش ساخته شده است از نوع خاصی از پلاستیک و ما هنوز هم بهترین وضوح. ما پلاستیکی بسیار دشوار است برای شکستن."

در حال حاضر در صورتی که برای تلفن های موبایل دیوانه چه حتی crazier این است که محصول در واقع حمل می شود. به خوبی مرتب کردن بر اساس. این دستگاه به سادگی یک کهکشان برابر با طلا ورق قلع پیچیده در اطراف آن است. به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود, حقیقت این است که غریبه تر از داستان است.

اگر شما شیفته شما ممکن است بخواهید برای بررسی از این بررسی Escobar برابر 1 توسط Marques Brownlee. آن را عجیب و غریب و در عین حال سرگرم کننده, بررسی, به عنوان شما ممکن است تصور کنید.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب