OnePlus تکه های امنیتی و آسیب پذیری افشای اطلاعات شخصی برخی از مشتریان ما

امنیت سایبری بخش مهمی از هر فن آوری شرکت به عنوان دستگاه های ما یک قفسه سینه گنج از اطلاعات شخصی است که برخی

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 تیر 1399
امنیت سایبری بخش مهمی از هر فن آوری شرکت به عنوان دستگاه های ما یک قفسه سینه گنج از اطلاعات شخصی است که برخی از بیمار-افراد فکر خیلی دوست دارم برای به دست آوردن و بهره برداری. چینی تولید کننده گوشی OnePlus دقت اجتناب امنیت افتضاح که در سمت چپ برخی از مشتریان خود کاملا ناراضی است.اخیرا یک آسیب پذیری کشف شده در سیستم است که دسته فاکتورها برای خارج از گارانتی تعمیرات وان پلاس دستگاه در ایالات متحده است. پنجره برای فساد نسبتا کوچک بود: مشتریان را دریافت لینک پرداخت برای تعمیرات خود اما قبل از آنها می خواهم که هر کسی با دسترسی به لینک را به حال دسترسی به اطلاعات شخصی مانند نام و آدرس و شماره تلفن و آدرس ایمیل. برخی از اطلاعات در مورد دستگاه خود را نیز در دسترس: IMEI, phone, مدل سفارش شماره و تاریخ. این موضوع را متوجه شده بود توسط یک کاربر و گزارش به AndroidPolice که به نوبه خود ساخته شده OnePlus از آن آگاه است. آن را حل و فصل شد چند روز بعد.
وان پلاس می گوید که آن را در بر داشت "هیچ گونه شواهد هدفمند تلاش برای دسترسی به این آدرس ها"که با توجه به محدود دامنه آسیب پذیری به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد درست است. به عبارت دیگر هیچ کس در زمان استفاده از این آسیب پذیری در طول زمان در آن وجود داشته است.

که اولین بار OnePlus تا به حال برای مقابله با سوراخ هایی در آن امنیت است. در سال گذشته پایگاه داده شرکت شکسته شده و اطلاعات شخصی مشتریان خود را قابل دسترسی شد. خوشبختانه در هر دو مورد در معرض تجزيه و نسبتا بی ضرر و نام و آدرس است که سخت تر برای بهره برداری و پرداخت اطلاعات مانند شماره کارت اعتباری.

وان پلاس است که همیشه برای پاسخ سریع و شفاف در مورد آنچه اتفاق افتاده است که لزوما قرار داده شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن