وجود دارد هیچ راهی برای sugarcoat این پس اجازه دهید ما در حال رفتن به پنهان کردن اخبار پشت اظهارات مثبت. وان پلاس است که در فرایند ساده عملیات خود را که در اروپا شایع است منجر به اخراج گسترده در سراسر همه کشورها در منطقه است.

Engadget گزارش که منابع آن ادعا وان پلاس تصمیم به کوچک کردن نیروی کار خود را در سه بازار عمده (فرانسه, آلمان و انگلستان) به میزان 80 درصد است. نشان دهنده استراتژی به کار گرفته شده توسط OnePlus است که سال گذشته اخراج در شرکت را در دفاتر منطقه ای در ایتالیا و اسپانیا که در نهایت منجر به تعطیلی کامل این دفاتر.

ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از کارکنان وان پلاس در اروپا اما ما نمی دانیم که این حدود 2000 کارمند در سراسر جهان, اما این که قبل از اخراج. یک OnePlus سخنگوی تایید تغییرات اما سعی کردم به sugarcoat آن گفت: این شرکت است که در واقع استخدام در منطقه است.

ظاهرا دفاتر منطقه ای در دانمارک, فنلاند, هلند و بلژیک باقی می ماند تحت تاثیر این اخراج اما معلوم نیست چرا. علاوه بر این برخی از کارکنان را مجبور به نقل مکان به هلسینکی (فنلاند) است که به احتمال زیاد به جای شرکت های اروپایی HQ که در حال حاضر در لندن واقع شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im