وان پلاس 8 به روز رسانی نشان می دهد طراحی وان پلاس جوانه

روز سه شنبه ما را در نهایت به دیدن OnePlus جوانه در گوشت. این شرکت چینی برای اولین بار واقعا گوشی بی سیم را احتمالا هزینه $99.99 و آنها در حال حاضر ساخته شده ظاهر در یک ویدیو. ما شنیده ام که آنها در دسترس خواهد بود و در رنگ های آبی و سیاه و سفید و در حال حاضر مردمی در بیش از 9to5Google کشف یک کل گالری وان پلاس جوانه تصاویر در آخرین وان پلاس 8 به روز رسانی و آنها را آشکار طراحی hearables در کامل است.
این گوشی به نظر می رسد شده اند تا حدی الهام گرفته از خود شرکت گلوله های بی سیم و به عنوان مشکوک به آنها ندارد و سیلیکون راهنمایی. این تصاویر همچنین نشان می دهد که OnePlus جوانه خواهد آمد در یک گرد مورد با یک نور در خارج به سطح باتری نشان می دهد. OnePlus تایید کرده است که جوانه ها ارائه خواهد شد همراه پخش مدت زمان 30 ساعت و تشکر به در خانه تار مسئول فن آوری, آن را فقط 10 دقیقه به شارژ آنها را به اندازه کافی برای 10 ساعت استفاده کنید. شارژ بی سیم را شامل نمی شود.

این موارد به نظر می رسد که مات و یکی است که خانه های آبی جوانه دارای نئون زرد داخلی.

این قطعه کد نیز فاش کردن “یافتن دستگاه من” از ویژگی های مختلف و تنظیمات اکولایزر دوبله “صدا انواع.” APK و همچنین نکات در دالبی Atmos پشتیبانی از کنترل های لمسی و سریع جفت شدن.

همچنین به نظر می رسد که OnePlus جوانه خواهد یک برنامه همراه بیش از حد.

این hearables احتمالا پیشنهاد فعال لغو سر و صدا چیزی است که مصرف کنندگان نمی خواهد ذهن با توجه به اتهام قیمت. وان پلاس است که به جای بانکداری بر پایه اما ویژگی های ضروری مانند کیفیت صدا و قابلیت اتصال و اگر جوانه تحویل آنها مطمئنا می تواند آمار در بخش بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de