به عنوان انتظار می رود و کاملا دقیق پیش از اطلاعیه های رسمی اوایل امروز 5G را فعال کنید وان پلاس 8 و 8 Pro علامت بسیاری از اولین ها برای 2013-تاسیس شرکت ساخته شده است که بسیار پیشرفت فوق العاده رقابتی و تا حد زیادی راکد صنعت تلفن همراه از چند سال گذشته.

اما همه که دولت از-هنر سخت افزار به معنی وان پلاس 8 و 8 Pro 5G نمی آیند ارزان و در یکی دیگر از کارهایی حرکت این دو گوشی نمی خواهد آمد به زودی یا حداقل در ایالات متحده است. در حالی که اروپا قبل از دستور در حال حاضر در جریان جلوتر از واقعی rollout در آوریل 21, کسانی که به دنبال خرید این فوق العاده بالا پایان دستگاه های stateside نیاز به صبر کنید تا مارس 29 را امتحان کنید که 120Hz صافی برای خود.
که در تضاد کامل با سال گذشته 4G LTE-تنها OnePlus 7 و 7 نرم افزار که فروش رفت فقط چند روز پس از ساخت رسمی خود اولین است. در سمت روشن به شما خواهد شد یک فرصت برای خرید وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro 5G زود و در بالا از آن, اگر شما سریع (و) شما می توانید یک زن و شوهر از عالی مباحث به عنوان بخشی از ویژه “روز راه اندازی بسته نرم افزاری.”
گفت: بسته های نرم افزاری در دسترس خواهد بود “برای یک مدت زمان محدود” از طریق شرکت های رسمی ما e-فروشگاه شروع 12 PM EDT فردا, مارس 15. حدس ما این است که این بسته های ویژه خواهد پرواز کردن (دیجیتال) قفسه و ما در واقع نمی شود شگفت زده اگر OnePlus اجرا می شود از موجودی توسط, می گویند, 12:05 PM. حمایت از ما سوء ظن دزدانه آن ظاهرا تنها در زمان این شرکت طرفداران هاردکور 20 دقیقه به ربودن تمام محدود pop-up جعبه در انگلستان در اوایل امروز.
این روز راه اندازی بسته های نرم افزاری در آینده به ما فقط در چند ساعت و حتی بیشتر جذاب از کسانی که پاپ آپ جعبه که شامل یک زن و شوهر از افتخاری موارد و با نام تجاری جدید گلوله های بی سیم Z earbuds با غیر طرفدار وان پلاس 8 5G. باور کنید یا نه, وان پلاس 8 Pro 5G در دسترس خواهد بود stateside برای یک (بسیار) مدت زمان محدود با شروع در $899 در ترکیب با هم یک جفت از گلوله های بی سیم Z و یک پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم.
که در مجموع ارزش کمتر از 120 دلار اگر چه به دلایل روشن (عدم پشتیبانی به طور خاص), وان پلاس 8 5G روز راه اندازی بسته نرم افزاری را شامل نمی شود واقعا سریع 30W شارژ بی سیم ایستاده, صرفا ارائه فوق العاده adopters اولیه این فرصت را به نمره رایگان هدفون بی سیم با یک neckband طراحی و برجسته و عمر باتری تا 20 ساعت. مارس 15, 12 PM EDT: وجود دارد یا باید ببخشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im