اپل آی فون را تایید 12 release شده است به تعویق افتاد

آیفون 12 تاریخ انتشار به تعویق افتاد رسما به اکتبر اپل تایید شایعات طی آن درآمد تماس نتایج در روز پنج شنبه. اپ

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
  • آیفون 12 تاریخ انتشار به تعویق افتاد رسما به اکتبر اپل تایید شایعات طی آن درآمد تماس نتایج در روز پنج شنبه.
  • اپل گفت که آن را نمی خواهد آزادی ارشاد برای ماه سپتامبر سه ماهه داده شده به "عدم قطعیت در سراسر جهان است."
  • اپل CFO Luca Maestri اضافه شده است که آیفون جدید خواهد بود "موجود چند هفته بعد" از معمول در اواخر ماه سپتامبر راه اندازی.

چند گزارش گفت: در چند ماه گذشته که اپل نمی خواهد بود قادر به کشتی خود را آی فون 12 در این سال با توجه به رمان coronavirus بیماری همه گیر. به طور معمول اپل رونمایی جدید اپل در هفته دوم ماه سپتامبر و زمانی که preorders شروع می شود. این گوشی در حال تحویل یک هفته بعد در همان روز شنبه که فروشگاه فروش شروع می شود. گزارش می دهد که به دنبال گفت که برخی از چهار iPhone 12 که در حال توسعه می تواند در اواخر ماه سپتامبر راه اندازی در حالی که دیگران را دیدن برخی از تاخیر. در اوایل این هفته کوالکام گفت که یکی از مشتریان اصلی آن خواهد تعویق انداختن راه اندازی یک گل سرسبد گوشی که قرار بود به آمار فروشگاه های این سه ماهه و تاخیر تاثیر آن درآمد. به طور جداگانه یک افزایش اپل leaker گفت که آیفون 12 خواهد بود راه اندازی شد در ماه اکتبر در کنار iPad جدید مدل. ما از انتظار اپل برای تایید چنین شایعاتی در هر زمان به زودی, اما این شرکت انجام داد که فقط از طریق غیر معمول بیانیه. سپس دوباره 2020 است عجیب و غریب در سال COVID-19 تأثیر تقریبا همه چیز را در مورد زندگی به طور منظم است که ما در زمان داده شده.

اپل منتشر شد درآمد خود را نتایج جستجو برای ژوئن چهارم در روز پنج شنبه و در حین آن درآمد تماس سخنان که آن را نمی خواهد ارائه راهنمایی برای این سه ماهه.

"شبیه به سه ماهه گذشته با توجه به عدم قطعیت در سراسر جهان در کوتاه مدت ما نمی خواهد در صدور درآمد و حاشیه راهنمایی برای آمدن چهارم" اپل CFO Luca Maestri گفت. "با این حال ما خواهد شد ارائه برخی از بینش های اضافی بر انتظارات ما برای سپتامبر چهارم برای ما دسته بندی محصولات."

این زمانی است که exec تایید iPhone 12 تاخیر. "در آی فون ما انتظار می رود برای دیدن عملکرد اخیر ادامه به صورت فعلی ما محصول صف از جمله قوی پاسخ به مشتری برای آی فون SE," او گفت: prefacing آیفون 12 اعلام.

"علاوه بر این همانطور که می دانید در سال گذشته ما شروع به فروش جدید اپل در اواخر ماه سپتامبر. در این سال ما پروژه عرضه در دسترس خواهد بود چند هفته بعد" exec اضافه شده است. Maestri مشخص نیست هیچ تاریخ انتشار و نه او با استفاده از گوشی انتظار می رود نام محصول.

وقتی پرسیده شد که بعد از اینکه خود را به تاخیر نظرات مراجعه کننده به آی فون, آی فون, چیپس یا عرضه محصول Maestri روشن ساخته است که "من با اشاره به این محصول جدید است. و به من گفت که در این سال عرضه این محصول جدید خواهد بود چند هفته بعد از آن است."

که مشخص نیست که اپل به زودی پرده, آیفون, 12 سری اما اواسط ماه سپتامبر اعلام کرد که هنوز هم ممکن است. آیفون X راه اندازی شد تنها در ماه نوامبر سال 2017, در حالی که آی فون XR راه اندازی در اکتبر 2018 به دلیل چهره ID قطعات و ال سی دی محدودیت عرضه بود. هر دو گوشی پرده برداری شد به طور منظم در طول ماه سپتامبر, حوادث در کنار دیگر اپل که شامل در مجموعه خود را.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب