• Coronavirus واکسن آزمایش ضربه جدی گیر به عنوان وجود دارد به اندازه کافی نیست COVID-19 بيمار در جوامع که در آن داوطلبان ممکن است اقامت دارند.
  • اگر مردم به اندازه کافی بیمار محققان نمی تواند ارزیابی اثربخشی واکسن نامزد شده است.
  • AstraZeneca که تولید امیدوار کننده آکسفورد واکسن تایید کرد که آن را با توجه به چالش محاکمه که در آن افراد در معرض COVID-19 عمدا بعد از اینکه واکسن نامزد شده است.

بیش از 100 رمان coronavirus واکسن در حال حاضر در حال توسعه با حدود 10 از آنها را نقل مکان کرد به آزمایش های بالینی. شرکت هایی مانند مدرن و CanSino ساخته شده اخبار به تازگی برای پیشرفت خود. آمریکایی و چینی محاکمات چند هفته پیش و هر دو شرکت اعلام نتایج اولیه. تنها CanSino چاپ کامل مقاله در فاز 1 آزمایش. یکی دیگر از امیدوار کننده COVID-19 واکسن نامزد یکی از آکسفورد آغاز شده است که آزمایش های بالینی و کمی بعد اما در حال حاضر در حال پیشروی به مراحل 2 و 3 از آزمون. از همه COVID-19 واکسن نامزدها آکسفورد است که می تواند آماده برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر.

تمام این شرکت ها را به اجرا غیر منتظره موضوع که آکسفورد دقیق چند روز پیش. وجود دارد ممکن است به اندازه کافی افراد بیمار در اطراف برای تست این واکسن که می تواند منجر به تاخیر می اندازد. این بیماری همه گیر است که به دور از بیش از, اما وجود ندارد به عنوان بسیاری از موارد در برخی از مناطق که در آن این واکسن می تواند آزمایش از جمله کشورهای اروپایی و چین است. و بدون پاتوژن حرکت آزادانه در داخل یک جامعه که در آن داوطلبان واکسن زنده وجود دارد هیچ راهی برای محققان برای دیدن اگر واکسن کار می کند. بنابراین AstraZeneca های دارویی غول پیکر است که با همکاری آکسفورد برای تولید واکسن تایید کرده است که آن را با توجه به آلوده کردن داوطلبان با SARS-CoV-2.

فاز 2 و 3 شامل به عنوان بسیاری از 10,000 داوطلبان در انگلستان اما تنها نیمی از آنها مواد مخدر است. محققان خواهد شد و سپس با رعایت این دو گروه و ببینید که چه کسی می شود آلوده. ایده این است که به نشان می دهد که این واکسن می تواند ایجاد خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند به توقف این ویروس از تکرار پس از آن می آید در تماس با سلول های انسان است. کنترل جمعیت خواهد شد که با توجه به دارونما مواد مخدر را هنوز تجربه یک دوره عادی از COVID-19 اگر آنها را آلوده.

اما اگر به اندازه کافی وجود ندارد ویروس به اطراف و سپس مردم را نمی توان برای آن که بدان معنی است که محققان قادر نخواهد بود تا ثابت کند که این آنتی بادی کار می کنند. ما در حال حاضر می دانید آکسفورد نامزد می تواند تولید آنتی بادی خنثی در میمون و می تواند به جلوگیری از عفونت از رسیدن به ریه ها و جلوگیری از پنومونی آتیپیک است که واکسینه نشده افراد ممکن است توسعه. اما این آنتی بادی را به اثبات ارزش خود را در آزمایشات انسانی در زندگی واقعی شرایط. و اگر هیچ ویروس, آن را نمی ممکن است به رسم هر معنی دار نتیجه گیری.

“مشکل همه ما این است که ما در حال اجرا هستند در برابر زمان” مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت: در هر عصر ایران. “ما در حال حاضر در اروپا این بیماری در حال کاهش است. آن را هنوز هم در انگلستان هنوز هم در ایالات متحده است. اما خیلی زود این بیماری شدت کم خواهد شد و آن را تبدیل خواهد شد بنابراین ما باید به حرکت بسیار سریع است.”

اجرایی ساخته شده از این نظر در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط فدراسیون بین المللی تولید کنندگان دارویی و انجمن (IFPMA) که در آن دیگر دارویی رهبران پدیدار شد.

Soriot همچنین خطاب امکان چالش محاکمه که انسان آزمایش که در آن افراد عمدا در معرض پاتوژن پس از اینکه مواد مخدر است که نیاز به آزمایش می شود. معمولا, این چالش آزمایش های تایید شده برای بیماری که در حال حاضر یک درمان شناخته شده اما COVID-19 ممکن است استثنا. هیچ استاندارد برای مراقبت از این بیماری جدید اما سازمان بهداشت جهانی قبلا تایید دستورالعمل های است که شرکت های دارویی نیاز به پایبندی به چالش در دادگاه.

AstraZeneca در حال حاضر امن سفارشات برای 400 میلیون واحد از این واکسن از جمله 100 میلیون برای بریتانیا و 300 میلیون دلار برای آمریکا است. همچنين از مذاکره با هند به عنوان به خوبی برای تولید انبوه تا 400 میلیون واحد حتی اگر هیچ تضمینی وجود ندارد آکسفورد واکسن مفید خواهد بود با وجود این نتایج امیدوار کننده است.

یک چالش دادگاه می تواند مخاطره آمیز برای داوطلبان به عنوان آنها باید به هر دو واکسن به ضرب گلوله کشته و سپس ویروس. آنها را مجبور به ماندن در قرنطینه قبل از آلوده شدن و سپس گسترش انزوا دوره تا محققان می گویند آنها یا ایمنی بدن و یا درمان شده است.

هزاران نفر از داوطلبان ثبت نام در یک سایت برای این سرعت بالا بالینی, اگر چه هیچ شرکت به نظر می رسد آماده به اعلام یک چالش محاکمه COVID-19 واکسن. مانند آکسفورد و AstraZeneca هر کس دیگری در حال اجرا است به همین مشکل است. نزدیک به 27000 نفر از 102 کشور ثبت نام کرده اند برای چالش محاکمه در 1DaySooner.

در همان جلسه Johnson & Johnson CSO پل Stoffels گفت که این بیماری در حال حرکت است و به دیگر نقاط جهان نشان می دهد که واکسن دادگاه می تواند آن را دنبال کنید. “امیدوارم [دادگاه] را می توان در شمال,” او گفت:. “اگر نه ما باید برای رفتن به جنوب.” چین CanSino آغاز محاکمه در کانادا برای آن واکسن نامزد شده است.


کارگران بهداشت و درمان نزدیک شدن به یک بیمارستان NHS در لندن است. منبع تصویر: ریک Findler/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im