یکی UI 2.1 به روز رسانی ممکن است به زودی به کهکشان سامسونگ S9 و توجه داشته باشید 9

سامسونگ ارتباطات در مورد عمده آندروید به روز رسانی ممکن است گیج کننده در زمان, به ویژه هنگامی که آن را flagsh

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 اردیبهشت 1399
سامسونگ ارتباطات در مورد عمده آندروید به روز رسانی ممکن است گیج کننده در زمان, به ویژه هنگامی که آن را flagships درگیر هستند. به روز رسانی های اخیر منتشر شده توسط سامسونگ یکی UI 2.1 به ارمغان می آورد یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید و بهبود است که کسانی که با استفاده از دستگاه کهکشان قطعا می خواهید به امتحان کنید.متاسفانه تمام کهکشان دستگاه های به روز خواهد شد به یک UI 2.1 و کهکشان S9 و توجه داشته باشید 9 هستند و نه در میان کسانی که سازگار با دستگاه های تایید شده توسط سامسونگ. در حال حاضر این سیستم عامل جدید منتشر شده برای گوشی های جدیدتر مانند کهکشان S20, Galaxy S10 Galaxy برابر Galaxy Z تلنگر.

ماه گذشته سامسونگ, جامعه, مدیر پیشنهاد Galaxy Note 9 و کهکشان S9 را دریافت خواهید کرد یک UI 2.1 به روز رسانی اما سامسونگ اعضای برنامه اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای چنین روز رسانی.

خوب به نظر می رسد مانند وجود دارد یکی دیگر از مدیر پست در سامسونگ فروم رسمی که می گوید کهکشان S9 و توجه داشته باشید 9 به روز خواهد شد به یک UI 2.1. با توجه به ارسال به روز رسانی در حال حاضر در کار می کند اما برای حمایت از یک UI 2.1 در حال حاضر در حال بررسی برای کره جنوبی و اروپا و آمریکا.

بنابراین در حالی که به روز رسانی در حال توسعه سامسونگ نمی تواند در عین حال متعهد به اجرای قبل از در حال اجرا برخی از آزمایشات است. ما فقط باید به این باور است که سامسونگ مهندسین قادر خواهد بود به آن را به flagships مانند کهکشان S9 و توجه داشته باشید 9.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب