یکی از بهترین آی فون SE (2020) معاملات فقط رو حتی بهتر

آیا فکر می کنید آن را تنها دو هفته پس از اپل به طور رسمی پرده برداری از دومین نسل آیفون SE آوردن کلاسیک آیفون

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 اردیبهشت 1399
آیا فکر می کنید آن را تنها دو هفته پس از اپل به طور رسمی پرده برداری از دومین نسل آیفون SE آوردن کلاسیک آیفون 8 طراحی را از مرده با مدرن پردازش چرخش و ظاهر بی نظیر قیمت ،
در بسیاری از راه های آن ممکن است احساس مانند غیر منتظره ای قدرتمند 4.7 اینچ صفحه نمایش گوشی شده است در اطراف برای چند ماه در حال حاضر و ما نه فقط با اشاره به یورش نشت و شایعات است که قبل از اعلام رسمی در اوایل این ماه و یا بسیار آشنا مذکور طراحی شده است.
درست است مترو توسط T-Mobile است که کاهش اضافی $100 قیمت آیفون SE (2020) اگر چه شما هنوز هم نیاز به پاسخگویی به یک نیاز بسیار مهم برای ادعا می کنند واقعا بی نظیر معامله است. به طور خاص, شما باید به پورت موجود در تعدادی از غیر T-Mobile حامل به واجد شرایط برای یک ترکیب $300 در "فوری" و "رستگاری" تخفیف.
قاتل جدید, ارتقاء, فقط مانند "پیر" است به طور انحصاری در دسترس در فروشگاه های فیزیکی... که هنوز هم باز نیاز به یک ID برای تایید و شش متوالی ماهانه سرویس پرداخت در هر طرح پیش پرداخت. بله تمام برنامه های مترو واجد شرایط هستند از جمله فضای مجاز: نامحدود گزینه تنظیمات شما را 100 دلار در ماه در مجموع کمتر از چهار خط.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im