یک میلیون مشتریان با حداکثر سرعت دویدن در برای بزرگ T-Mobile تعجب هفته آینده

چرا که از ادغام بین T-Mobile و Sprint شده است چنین مدت زمان طولانی در آینده نیست دقیقا تعجب آور به کشور سوم-ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 خرداد 1399
چرا که از ادغام بین T-Mobile و Sprint شده است چنین مدت زمان طولانی در آینده نیست دقیقا تعجب آور به کشور سوم-بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم به طور معنی داری بهبود شبکه خود را شروع روز بسیار این قرارداد رسما به پایان رسید.
ما در حال صحبت کردن واقعا به زودی ذهن شما حداقل با توجه به یک سند داخلی خطاب به "همه نمایندگی" به بیرون درز در ق فقط دیروز. این مشخص می کند در ژوئن 15 به عنوان شروع برنامه "فاز دوم" که به حدود یک میلیون با حداکثر سرعت دویدن مشترکین این فرصت را به دریافت یک در اوایل طعم آینده است.
در حالی که آن را قطعا هیچ راز بزرگی است که T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام شد در درجه اول در مورد صنعت پیشرو 5G پیشرفت بسیاری از مردم هنوز هم استفاده از 4G LTE-تنها همراه, و اگر شما یکی از خوش شانس مذکور میلیون با یک "سازگار" از جمله دستگاه در حال اجرا به روزترین نرم افزار شما ممکن است در یک جای تعجب بسیار خوب در هفته آینده.
با "افزایش پوشش", گوشی خود را تغییر دهید به استفاده از T-Mobile به عنوان یک شبکه اولیه شما را بدون نیاز به بلند کردن انگشت که باید فعال "فوری پوشش بهبود است." متاسفانه اگر موج اول از ارتقاء است هر نشانه شما نمی قادر خواهد بود به واقع پیوستن به این برنامه خود را با "مشتریان واجد شرایط" به جای به طور خودکار انتخاب شده بر اساس معیارهای مانند نوع دستگاه استفاده منطقه و پتانسیل برای بهبود کیفیت شبکه.
در سمت روشن است که بدان معنی است که اگر شما در حال انتخاب یک "فوری پوشش بهبود" گفت: ارتقا باید فورا قابل توجه حداقل در تئوری. نگه داشتن در ذهن که این برابر نیست به با حداکثر سرعت دویدن انحلال اگر چه پایان است که قطعا در نزدیکی نقاشی برای صنعت بی سیم شماره چهار بازیکن. به خاطر سالم رقابت در بازار ما مطمئن امید ظرف آماده خواهد شد پر کردن جای خالی که قبل از اینکه طولانی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن