بعدی Huawei Mate X به نظر می رسد مانند یک کهکشان در برابر حق ثبت اختراع طرح

Huawei Mate X و همسر Xs تنها رقابت واقعی برای سامسونگ Galaxy برابر از نظر طراحی. هر دو شرکت انتخاب یک کتاب ما

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 اردیبهشت 1399
Huawei Mate X و همسر Xs تنها رقابت واقعی برای سامسونگ Galaxy برابر از نظر طراحی. هر دو شرکت انتخاب یک کتاب مانند تاشو طراحی که در آن کاربر به پایان می رسد تا با یک تبلت کوچک اما در حالی که کهکشان برابر آن حساس صفحه نمایش انعطاف پذیر در داخل دستگاه Huawei ایشان قرار داده و در خارج پس از یک ثانویه صفحه نمایش کوچکتر نیست مورد نیاز است.در حال حاضر با جدید LetsGoDigital گزارش بر اساس Huawei ثبت اختراع و طرح آن به نظر می رسد چینی ها به تلاش برای منحرف شدن از خود و بهبود پس از سامسونگ دید. تصاویر از ثبت اختراع نشان می دهد یک دستگاه است که بسیار شبیه برابر یک صفحه نمایش است که چین به داخل و خارج از صفحه نمایش کوچکتر برای زمانی که آن را بسته است.در ثبت اختراع نشان داده شده است که این دستگاه با داشتن چهار دوربین نصب به طور مشابه به زمان Huawei Mate Xs با چهارمین دوربین مربع شکل به جای دور احتمالا شامل یک لنز زوم. هیچ دوربین ها دیده می شود در سمت دیگر دستگاه پس از چهار دوربین نصب شده است به احتمال زیاد به معنای استفاده می شود برای selfies همچنین.

این هواوی ثبت اختراع مورد تایید قرار گرفت, دیروز, مارس 28th, هر چند به عنوان همیشه وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که خواهیم دید در یک دستگاه واقعی از آن آمده است. اما ما نمی دانیم Huawei است که احتمالا رفتن به انتشار بعدی آن foldable smartphone نزدیکی پایان سال 2020 احتمالا ماه اکتبر به احتمال زیاد به دنبال آینده برابر کهکشان تکرار که خود را انتظار می رود که در اطراف ماه سپتامبر.

در اوایل این ماه Huawei بستری از دست دادن تا $70 میلیون یورو 2,499 Huawei Mate Xs با مدیر عامل Richard Yu گفت: هزینه از صفحه نمایش های تاشو باید کاهش می یابد قبل از سود امکان پذیر خواهد بود. با وجود این, Samsung Galaxy بریزید و Galaxy Z تلنگر به درک سودآور باشد.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب