بعدی coronavirus محرک لایحه می تواند تا 6000 $به خانواده

به 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد قوانین کنگره به تصویب در پایان ماه مارس ارائه شده است که پول به صورت مست

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 اردیبهشت 1399
  • به 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد قوانین کنگره به تصویب در پایان ماه مارس ارائه شده است که پول به صورت مستقیم محرک پرداخت به اکثر آمریکایی ها بود بزرگترین اورژانس امداد اندازه گیری تصویب و در تاریخ ایالات متحده آمریکا.
  • در روز سه شنبه دموکرات ها در مجلس پیشنهاد شده و حتی بزرگتر این زمان اضافه کردن پول اضافی دور از coronavirus محرک پرداخت تا به 6000 $برای خانواده ها.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم در حال انتظار برای دریافت اولین coronavirus محرک, پرداخت, پشتیبانی مالی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه در کنگره تصویب در پایان ماه مارس است اما کنگره در حال حاضر در حال حرکت و شاخص های عظیم دیگری را بسته محرک. Chockablock کامل از کمک های مانند تقریبا $1 تریلیون دلار برای دولت و دولت های محلی برجسته از این لایحه جدید — ارائه شده توسط آمریکا روز شنبه پیش از برنامه ریزی های رای در روز جمعه — جدید خواهد بود دور از مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی از جمله $1,200 به افراد و تا آنجا که $6,000 برای خانواده ها.

دیگر اجزای اصلی این جدید امداد اورژانس شامل $175 میلیارد دلار کمک خواهد کرد که آمریکایی ها با اجاره رهن و ابزار پرداخت; 75 میلیارد دلار برای حمایت از coronavirus تست و قرارداد-ردیابی برای کمک به قرار دادن اقتصاد در بیشتر جای پای محکم تر متحده "بازگشایی"; و در حدود $200 میلیارد تعیین شده به عنوان "hazard pay" برای کارگران ضروری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus همه گیر شده بدتر شده از اواخر ماه مارس هنگامی که در کنگره به تصویب رسید که قبلی 2.2 تریلیون دلار لایحه که به راحتی به دست آورده تفاوت بودن بزرگترین اورژانس گذراندن قانون در تاریخ این کشور است. این لایحه جدید اما بالا خواهد شد که یکی حامل یک برچسب قیمت بیش از 3 تریلیون دلار.

این می آید به عنوان بسیاری از کشور خواهد شد به حداقل درجه ای تا پایان این هفته عمدتا با تشکر متحده به تدریج شروع به شل محدودیت زیرا آنها احساس مانند آن را به خطر می اندازند فاجعه اقتصادی برای حفظ تعطیلی رفتن دیگر هیچ. اما بالا ما متخصص بیماری های عفونی گفت: سناتور در طول یک شنبه شنوایی است که می گوید باید به دنبال دستورالعمل های فدرال است که برای کاهش پایدار در coronavirus موارد قبل از بازگشایی — یا خطر یک نوع متفاوت از فاجعه است.

"نگرانی من است که اگر برخی از مناطق شهرهای متحده و یا چه چیزی شما — پرش به بیش از آن های مختلف بازرسی و زودتر از موعد باز کردن بدون داشتن قابلیت قادر به پاسخ موثر و کارآمد نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری" Fauci گفت: در شهادت او قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

"وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل که در واقع تناقض شما را به مجموعه نه تنها منجر به برخی از درد و رنج و مرگ است که می تواند اجتناب شود اما حتی می تواند شما را در جاده ها و سعی کنید به بهبود اقتصادی."

این پیشنهاد جدید محرک لایحه است که به منظور ارائه چیزی از یک کوسن به طوری که دولت های ایالتی و محلی لازم نیست که لزوما نژاد برای بازگشایی شده است. آن مزایای اضافی شامل 10 میلیارد دلار در اورژانس فاجعه کمک های اولیه و همچنین افزایش در حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی.

منبع تصویر: Michael Brochstein/SOPA تصاویر/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب