مطالعه جدید نشان می دهد دقیقا چگونه coronavirus شروع به گسترش در خارج از چین

یک مطالعه جدید به نقشه برداری coronavirus گسترش قبل از آن شد تمام عیار بیماری همه گیر. یک تیم از محققان که شام

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • یک مطالعه جدید به نقشه برداری coronavirus گسترش قبل از آن شد تمام عیار بیماری همه گیر.
  • یک تیم از محققان که شامل دانشمندان از CDC به این نتیجه رسیدند که سفر مسئول بسیاری از موارد خارج از سرزمین اصلی چین در 11 هفته از COVID-19 قبل از همه گیر فاز.
  • سفر از ایتالیا و چین و ایران در ارتباط بود و تقریبا دو سوم از موارد برای اولین بار در 99 کشور در خارج از چین است.

رمان coronavirus مورد نیاز فقط چند هفته تا رسیدن به بسیاری از کشورها در سراسر جهان است که قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد جدید بیماری های عفونی یک بیماری همه گیر. یک مطالعه جدید نگاه COVID-19 انتقال در 11 هفته است که قبل از این که اظهارنامه در بر داشت و دلیل اصلی پاتوژن قادر به گسترش در سراسر جهان در یک زمان کوتاه است. جای تعجب نیست آن همه است که با سفر به این مناطق که شامل عمده COVID-19 شیوع بیماری از جمله چین و ایتالیا و ایران. محققان به این نتیجه رسیدند که شیوع بیماری آغاز شد و در 75 99 کشورها را تحت تاثیر قرار در خارج از سرزمین اصلی چین با توجه به افرادی که در حال سفر به یک کشور که در حال حاضر COVID-19 شیوع در دوران قبل از همه گیر فاز. تقریبا دو سوم از موارد برای اولین بار در هر یک از کشور در ارتباط بودند به ایتالیا (27 درصد), چین (22 درصد) و ایران (11%).

دکتر فاطمه داوود از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) co-چراغ مطالعه با کاغذ نهایی شده این هفته منتشر شده در مجله لانست بیماری های عفونی مجله. "یافته های ما نشان می دهد که سفر از فقط چند کشور با قابل توجهی SARS-CoV-2 انتقال ممکن است کشت اضافی شیوع بیماری در سراسر جهان قبل از تعيين COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11th مارس سال 2020" داوود گفت.

محققان نگاه در دسترس عموم گزارش در مورد موارد برای اولین بار در کشور از جمله سازمان های دولتی, رسانه های اجتماعی و مطبوعات بین دسامبر 31st, 2019, مارس 10th, 2020, در جستجوی حداقل یک تایید COVID-19 مورد است. سپس آنها را تجزیه و تحلیل, سفر, تاریخچه کسانی که اولین موارد و ویژگی های دیگر از جمله سن و جنس و قرار گرفتن در معرض و خوشه فرکانس و همچنین اندازه.

مطالعه باعث می شود آن را روشن است که SARS-CoV-2 تبدیل به یک تهدید بسیار بزرگتر در آن قبل از همه گیر فاز نسبت به مشابه شیوع وقتی که می آید به تعدادی از عفونت در خارج از کشور مبدا. "برای مثال حدود 11 هفته پس از SARS-CoV و MERS-CoV تشخیص داده شد خارج از چین و عربستان سعودی به ترتیب 27 کشور گزارش شده بود 6500 مورد از آمريکا و سه کشور گزارش شده بود نه موارد MERS" مطالعه می گوید. "در مقایسه با, در مقایسه با timepoint در SARS-CoV-2 شیوع 99 کشور تا به حال در مجموع گزارش بیش از 100 000 موارد COVID-19."

در 11 هفته محققان شناسایی 32,459 موارد تایید شده در 99 کشور در خارج از سرزمین اصلی چین است. سفر مسئول بیشترین شیوع است. ایتالیا در ارتباط بود به نیمی از موارد گزارش شده در آفریقا و بیش از یک سوم از موارد در اروپا و امریکا است. سفر به سرزمین اصلی چین اختصاص 83% از اولین موارد گزارش شده در غرب اقیانوس آرام و بیش از نیمی از موارد برای اولین بار در جنوب شرقی آسیا. هفت اولین موارد گزارش شده در مدیترانه شرقی منطقه بودند افرادی که تا به حال به ایران سفر کرده.

اطلاعات در دسترس از 1200 نفر از 68 کشور نشان داد که متوسط سن بيماران 51 سال است و فقط 3% از موارد کودکان کمتر از 18 سال. حدود 2 درصد از این موارد بهداشت و درمان کارگران است.

محققان همچنین به مطالعه 101 خوشه در 29 کشور که درگیر 386 موارد است. آنها دریافتند که خانواده انتقال حساب برای سه چهارم از خوشه با میانگین 2.6 موارد در هر خوشه. 11 خوشه به ترتيب مربوط به تجمع جامعه و آنها به طور متوسط 14.2 موارد در هر خوشه.

"چهار خوشه های زیادی در تجزیه و تحلیل ما و شیوع گزارش شده در جای دیگر مرتبط شده اند با انتقال ایمان مبتنی بر تنظیمات برجسته نیاز به شریک با ایمان مبتنی بر سازمان ها در هنگام طراحی و پیاده سازی جامعه کاهش تلاش های" CDC دکتر فیلیپ Ricks توضیح داد. "شش-بهداشت و درمان در ارتباط خوشه نیز شناسایی تأکید بر نیاز به سخت پیشگیری از عفونت و شیوه های کنترل و نظارت بر بهداشت و درمان کارگران برای نشانه ای از بیماری است."

مطالعه رنگ بخشی از تصویر از آنچه رفت را اشتباه طی روزهای اولیه از این بیماری همه گیر و نتایج آن ممکن است کمک به راهنمای مقامات بهداشت عمومی به مقابله با آینده شیوع بهتر و حتی حاوی آینده COVID-19 شیوع است. مثل همیشه با کروناویروس مطالعات و تحقیقات بیشتر ممکن است نیاز به جزئیات بیشتر گسترش ویروس در اوایل روز است. یک نقطه ضعف از مطالعه است که محققان ممکن است از دست رفته اولین بار واقعی COVID-19 موارد در این کشورها پس از COVID-19 می توانید به راحتی تشخیص داده نشده. به دیگران نشان داده اند که بیماری شروع به گسترش در ایتالیا و فرانسه و آمریکا مدتها قبل از اولین موارد تایید شده. بدون علامت انتقال و عدم تست قبل از همه گیر فاز ممکن است مانع از مقامات وزارت بهداشت در واقع ابتلا به اولین نفر در هر کشور است. همچنین هنوز مشخص نیست که اولین بيماران در چین به عنوان کشور هنوز به انتشار اطلاعات است. معلوم نیست اگر دره تنگ و باریک و حتی نمیفهمد هر چیزی در مورد ریشه های این بیماری همه گیر.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب