جدید Mi Band 5 نشت پیشنهاد الکسا پشتیبانی سطح اکسیژن خون ردیابی و بیشتر

Xiaomi Mi Band 4 یکی از محبوب ترین اسمارت باند در جهان با توجه به آن بسیار مقرون به صرفه برچسب قیمت و پشتیبانی

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 خرداد 1399
Xiaomi Mi Band 4 یکی از محبوب ترین اسمارت باند در جهان با توجه به آن بسیار مقرون به صرفه برچسب قیمت و پشتیبانی از تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز از تناسب اندام و خواب ردیاب. به دلیل موفقیت و موفقیت نسخه های قبلی خود Xiaomi گزارش شده است که برنامه ریزی برای اعلام آن تکرار بعدی - Mi Band 5 در ماه ژوئن.

الکسا پشتیبانی


جدید نشت در مورد جهانی نسخه آینده Mi Band 5 آمده از TizenHelp نشان می دهد که برای اولین بار در یک Mi Band, the Mi Band 5 اخذ خواهد شد دستیار هوشمند پشتیبانی یعنی الکسا. این نکات که در آینده تکرار smart band نیز ممکن است برای اولین بار در نهایت به یک میکروفون و بلندگو به عنوان Mi Band 4 و نسخه های قبل با تکیه تنها بر بازخورد لمسی برای اطلاعیه ها و هشدار دهنده.متناوبا و به احتمال زیاد این گروه به سادگی ممکن است باعث الکسا بر روی یک دستگاه جداگانه مانند یک گوشی هوشمند یا smart بلندگو با تکیه بر این دستگاه برای انجام بلند کردن اجسام سنگین با خود میکروفون و بلندگو.

جدید گزینه های ردیابی هنوز هیچ NFC


علاوه بر این منابع ادعا می کنند که Mi Band 5 اخذ خواهد شد چرخه قاعدگی ردیابی و همچنین پیگیری از سطح اکسیژن خون.

متاسفانه بسیار شبیه به Mi Band 4 Mi Band 5 دوباره تنها پشتیبانی از NFC در چین با NFC در آن نسخه بین المللی.

طراحی


Xiaomi Mi Band 4 ویژگی های روشن و رنگارنگ 0.95 اینچ AMOLED صفحه نمایش لمسی است که می تواند نشان می دهد زمان و تاریخ ضربان قلب و اقدامات انجام شده در یک نگاه همراه با گوشی های هوشمند اعلان ها و بیشتر.

Mi Band 5 اما اخیرا نشان داده شده است در تایید نشده درز تصویر به ویژگی های بسیار بزرگتر گرد نمایش به عنوان زیر دیده می شود. ما هنوز برای دیدن اینکه آیا این تصویر در واقع یک فریب و یا Mi Band 5 واقعا برنامه ریزی شده است که جهش قابل توجهی رو به جلو حتی به پایین صفحه نمایش.
در پیوند با ما به تازگی منتشر شده یک لیست از بهترین باند تناسب اندام و انتقالها در سال 2020 شروع با Xiaomi Mi Band 4.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن