جدید نقشه های گوگل از ویژگی های ممکن است به نفع گوگل بیش از کاربران

گوگل شده است به روز رسانی نقشه های گوگل به طور مداوم به نقطه ای که آن را می کند خیلی بیشتر از فقط شما از نقطه

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 خرداد 1399

گوگل شده است به روز رسانی نقشه های گوگل به طور مداوم به نقطه ای که آن را می کند خیلی بیشتر از فقط شما از نقطه "A" به نقطه "ب" با به نوبه خود توسط نوبه خود جهت. نقشه اجازه خواهد داد که شما برای پیدا کردن مکان های مورد علاقه برای بازدید و مکان برای خوردن در شهر جایی که شما زندگی می کنند و یا در حال بازدید از. این نرم افزار همچنین به شما ارسال خواهد شد به مکان های که در آن coronavirus تست در حال وقوع است و خیلی بیشتر.

در حالی که نقشه های گوگل ممکن است یکی از استانداردهای استفاده شده توسط کاربران گوشی های هوشمند از همه فرقه های (iOS یا آندروید), ق کاربران پیدا کرده اند و ویژگی های جدید برای نقشه های گوگل است که کاربران ممکن است خوشحال است. آیکون های مربع در حال حاضر در کنار برخی از کسب و کار از جمله رستوران ها. این آیکون ها در واقع تبلیغات است که نمی توان از برنامه حذف شده و آنها به نظر می رسد به عنوان شما حرکت به سمت کسب و کار خاص.

ما دیده می شود نیست این آیکون ها در عین حال بسیار هم گوگل در حال آزمایش این با استفاده از سمت سرور به روز رسانی و یا آن را نورد از این "ویژگی" به آرامی دوباره با استفاده از سمت سرور به روز رسانی. گفت: ما به عنوان پاسخ به این آیکون ها بوده است نه مثبت. یکی Redditor نوشت: "چگونه انت که آنها با قرار دادن تبلیغات در. آن را مانند گوگل به پول بیشتر نیاز دارد." اما این هم درست است که هیچ کس می خواهد این شرکت برای جلوگیری از اضافه کردن ویژگی های جدید به نقشه های گوگل. متاسفانه این یکی از جدید به نظر نمی رسد به نفع کاربران تا آنجا که آن را به نفع گوگل است.

خبر خوب این است که تبلیغات آنها به اندازه کافی کوچک است که شما می توانید چشم پوشی از آنها را زمانی که آنها pop-up بر روی صفحه نمایش. در مثال بالا بین المللی جاسوسی فروشگاه دارای یک آگهی برای کسب و کار خود را که صرفا می گوید که این یک تامین کننده امنیت سیستم. با توجه به همه چیز است که نقشه های گوگل می توانید انجام دهید برای شما, ما مطمئن هستیم که شما می توانید چشم پوشی آیکون های جدید. و اگر شما اتفاق می افتد به در بازار برای یک سیستم امنیتی بدون تبلیغ شما ممکن است هرگز شناخته شده است که کسب و کار وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب