• جدید Galaxy Note 20 نشت شامل کدها از تلفن است که نشان می دهد آن اصلاح شده طراحی شده است.
  • برای بیشتر قسمت ها, توجه داشته باشید کهکشان 20 به نظر می رسد شبیه به 2019 Galaxy Note 10 اما دکمه های فیزیکی و S Pen منتقل شده در اطراف و دوربین عقب به روز شده است.
  • شایعات نشان می دهد که توجه داشته باشید کهکشان 20 باید اعلام شده توسط سامسونگ در ماه آگوست.

همه گیر مجبور به شرکت های بی شماری در سراسر هر صنعت به تغییر برنامه های خود را, اما بسیاری از راه اندازی محصول هنوز به جای برنامه ریزی شده در این سال بدون هر گونه تغییرات عمده. یک محصول سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 که شایعات و گزارش ها نشان می دهد در حال آمدن است در ماه اوت فقط به عنوان توجه داشته باشید کهکشان 10 را در سال 2019.

توجه داشته باشید 20 نشت شده اند نسبتا نادر تا به این نقطه, اما با فرض تاریخ انتشار تنها چند ماه دور اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نشده فبلت شروع به راه خود را آنلاین. تنها چند روز پیش شنیدیم که سامسونگ در حال برنامه ریزی برای برگزاری دیجیتال آشکار رویداد برای توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان برابر 2 و در حال حاضر ما ممکن است بدست ما بهترین نگاه در عین حال در طراحی نهایی از توجه داشته باشید کهکشان 20 در یک نام تجاری جدید نشت.

در روز پنج شنبه, دیوید کوالسکی (@xleaks7 توییتر) آشنایی با لوازم جانبی ساز Pigtou برای به اشتراک گذاشتن کدها از توجه داشته باشید کهکشان 20 بر اساس درز نقشه های CAD او به دست آمده بود. با توجه به آن نقشه ابعاد توجه داشته باشید 20 خواهد بود منطبق با خط 161.8 x 75.3 × 8.5 میلی متر است که باعث می شود آن را کمی ضخیم تر از سال گذشته Note 10 اما به طرز محسوسی بزرگتر از 10 به طور کلی توجه داشته باشید. در صورتی که مورد, چگونه زیاد است که توجه داشته باشید کهکشان 20+ خواهد بود ؟

همانطور که برای طراحی در حالی که آن را نمی کند به نظر می رسد رفته اند از طریق هر گونه تغییرات قابل توجهی وجود دارد, چند حرکت ارزش اشاره. اول دکمه پاور و کلید ولوم منتقل شده اند از سمت چپ به سمت راست از تلفن. S Pen نیز روشن طرف و دوربین عقب آرایه آینه است که از کهکشان S20 فوق العاده.

قبلی گزارش ادعا کرد که توجه داشته باشید کهکشان 20 باید 120 هرتز صفحه نمایش OLED اندازه گیری 6.42 اینچ (هر چند آخرین CAD نشت قرار می دهد اندازه صفحه نمایش در 6.7 اینچ) Qualcomm 3D صوتی حداکثر اثر انگشت خوان در زیر نمایش پیکسل, 865, CPU, 16GB RAM, و از 4500 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری. ما هم شنیده ام که توجه داشته باشید کهکشان 20+ که در تصویر نیست در نشت قابلیت 108 مگاپیکسلی عقب رو به دوربین.

یا نه این است که این طرح نهایی گلکسی نوت 20, ترین شایعات و گزارش ها به نظر می رسد نشان می دهد که آن را نمی خواهد عمده خروج از Galaxy Note 10. اگر چه از آن خواهد شد به احتمال زیاد تا چند طراحی نشانه از S20 سری کامل تکامل به احتمال زیاد نیست در کارت. به عبارت دیگر ما در حال رفتن به باید صبر کنید حداقل یک نسل قبل از ما گل سرسبد سامسونگ گوشی با دوربین عکاسی از خود در زیر صفحه نمایش است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im