شواهد جدید نشان می دهد ال جی راه اندازی خواهد شد ارزان تر 5G گوشی های هوشمند در سال 2020

LG مخملی 5G LG از دست رفته باز گشت خود را در صنعت گوشی های هوشمند برای حداقل یک زن و شوهر از بار اما ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 تیر 1399
LG از دست رفته باز گشت خود را در صنعت گوشی های هوشمند برای حداقل یک زن و شوهر از بار اما هیچ دلیلی برای ناامیدی. کره جنوبی شرکت بسیار مناسب و معقول صف از آینده گوشی های هوشمند آندروید است که همچنین شامل حداقل دو mid-range 5G دستگاه. برای کسانی از شما که در نظر LG مخملی 5G بیش از حد گران است آنچه در زیر هود ما اطلاعات جدید است که نشان میدهد این تلفن هوشمند ساز است کار را به بازار ارزان تر 5G راه حل.

Naver آموخته است که دو سرزده گوشی های هوشمند به نام Q9 2020 5G و Q92 5G در حال حاضر در کار در LG. نسخه های مختلف از دستگاه های نشان می دهد که آنها را با برداشت های متعدد کره جنوبی حامل از جمله LG U+ و کاترین.

همچنین علامت تجاری لیست از مدل های راه اندازی می شود در بازار نشان می دهد که تلفن بسته 128GB حافظه داخلی و یا حداقل یک نسخه از آن را. ال جی قصد دارد به انتشار حداقل یک دوجین Q-گوشی های سری در سال 2020 و برخی از آنها ارائه خواهد شد 5G پشتیبانی می کند. ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم که آنها در دسترس خواهد بود در خارج از کره جنوبی نیز, ما فقط امیدواریم که اتفاق خواهد افتاد هر چه زودتر به جای بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن