• دو مطالعه جدید شواهدی ارائه می کند که کودکان ممکن است انتقال رمان coronavirus حتی اگر بچه ها نمی شدید توسعه COVID-19 موارد و نه به عنوان به احتمال زیاد به تجربه عوارض بعد از یک عفونت است.
  • تحقیقات نشان می دهد که اجتماعی فاصله هنوز هم ممکن است مورد نیاز برای کودکان و تصمیم گیری در بازگشت به مدرسه نباید شتاب زده.
  • یک مطالعه حتی نشان داد که کودکان بدون علامت ممکن است ویروسی بار به عنوان بالا به عنوان کودکان یا بزرگسالان نشان دادن علائم است که می تواند به معنای آنها فقط به عنوان مسری است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کودکان کمتر احتمال ابتلا به موارد شدید این رمان coronavirus اما هنوز هم وجود دارد استثنا. COVID-19 عوارض را کشته اند بیماران زیر 20 سال و پزشکان در بریتانیا و ایالات متحده هشدار داد در حال حاضر در مورد بیماری ترسناک است که ثبت شده است در کشور خود.

برخی از مردم استدلال کرده اند که کودکان ممکن است کمتر احتمال دارد به قرارداد این بیماری و کمتر احتمال دارد برای انتقال آن است. اگر این فرضیه تبدیل به دقیق و سپس باز شدن مدارس در مناطق که در آن COVID-19 منحنی پهن بود ممکن است حس را. اما مطالعات جدید نشان می دهد که کودکان می توانند در انتقال این بیماری نشان می دهد که رفتن به مدرسه و مهد کودک ممکن است یک فرآیند ساده است.

دو مطالعات آمده از چین و اروپا و تجزیه و تحلیل جنبه های مختلف این بیماری با تمرکز بر بیماران جوان و بزرگسالان است. این محققان نشان می دهد که کودکان می توانند در انتقال این ویروس اگر چه نه مطالعه قادر به اثبات واقعی گسترش این ویروس نیویورک تایمز یادداشت ها.

این مطالعه برای اولین بار درگیر تحقیقات از چین و ایتالیا و منتشر شد در علم. دانشمندان دریافتند که کودکان یک سوم به عنوان مستعد ابتلا به عفونت کروناویروس به عنوان بزرگسالان, اما آنها تا به حال سه بار به عنوان بسیاری از مخاطبین به عنوان بزرگسالان زمانی که مدارس باز شد. این مطالعه در دو نگاه متفاوت شهرستانها: ووهان و شانگهای.

محققان گفتند که بسته شدن مدارس را کاهش می دهد افزایش موارد توسط 40-60٪. “من شبیه سازی نشان می دهد که اگر شما بازگشایی مدارس, شما یک افزایش بزرگ در تولید مثل شماره است که دقیقا آنچه شما نمی خواهید” ریاضی اپیدمیولوژی گفته نیویورک تایمز.

محققان ایجاد تماس matrixes برای هر دو شهرستانها: 636 نفر در ووهان و 557 نفر در شانگهای. آنها به نام هر فرد و از آنها خواست به دولت این تعداد در شخص تماس آنها تا به حال یک روز قبل تماس بگیرید. آنها دریافتند تعداد اتصالات کاهش یافته است توسط یک عامل از هفت در ووهان و هشت در شانگهای پس از مستند نسبت به مطالعه از سال 2018 است. “وجود دارد یک کاهش در تعداد مخاطبین” دکتر Ajelli گفت. “در هر دو از آن مکان که توضیح می دهد که چرا این بیماری تحت کنترل است.”

محققان همچنین نگاه ها از استان هونان را CDC که ترسیم 7,000 اطلاعات تماس 137 تایید COVID-19 موارد است. آنها دریافتند که کودکان بین 0 تا 14 سال هستند و یک سوم کمتر مستعد ابتلا به عفونت از کسانی که در سنین 15 تا 64. بزرگسالان بالای 65 سال به 50 درصد مردها به این ویروس هستند.

بسته شدن مدارس می تواند پایین تر R0 (جدید جدید عفونت ناشی از یک مورد) تولید مثل تعداد 0.3. هدف از اپيدميولوژيستها در سراسر جهان به ارمغان می آورد که با شماره های زیر 1 برای جلوگیری از رشد نمایی. بدون هر گونه اقدامات در جای خود R0 برای SARS-CoV-2 است که بین 2 و 2.5 معنی است که یک فرد می تواند آلوده به طور متوسط 2.5 افراد دیگر است.

مطالعه دوم از آلمان که در آن استاد مسیحی Drosten از Charité دانشگاه برلین به چاپ تحقیقات اولیه در دانشگاه وب سایت به طوری که دیگران می توانند بررسی یافته. از سمت راست: چکیده این مطالعه هشدار می دهد که بر اساس نتایج محققان “باید به احتیاط در برابر نامحدود بازگشایی مدارس و مهد کودک ها در وضعیت کنونی است. کودکان ممکن است به عنوان عفونی به عنوان بزرگسالان است.”

Drosten و تیم خود را در یک نگاه, گروه 47 آلوده کودکان بین سنین 1 و 11 برای مطالعه از بیش از 60 ، 000 مردم در آزمایشگاه آزمایش شده بود برای coronavirus. پانزده نفر از این کودکان تا به حال یک بیماری زمینه ای و در بیمارستان بستری شدند و بقیه اکثرا بدون علامت است. اما دسته دوم تا به حال ویروسی بار به عنوان بالا و یا بالاتر از کودکان یا بزرگسالان علائم ارائه.

“در این ابر از کودکان وجود دارد این چند کودکان که یک ویروس غلظت است که در آسمان بالا” Drosten گفت: بار. “بنابراین من کمی تمایلی به خوشحالی توصیه به سیاستمداران است که ما می توانیم در حال حاضر بازگشایی daycares و مدارس.”

او افزود که وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقاتی که نشان می دهد که یک فرد بار ویروسی در ارتباط است با خود, infectiousness. دکتر گفت که او موفق به دریافت پیشنهادات از آمار در مورد چگونه به بهبود تجزیه و تحلیل. “اما پیام کاغذ است که واقعا بدون هر نوع پیچیده تر تجزیه و تحلیل آماری,” او گفت:. Drosten گفت که او فکر آن را راه خیلی زود برای ما در نظر بگیرید باز شدن مدارس.

این بار نیز ذکر شده یک سوم مطالعه از دولت هلند است که می گوید: “بیماران زیر 20 سال بازی بسیار کوچکتر نقش مهمی در گسترش نسبت به بزرگسالان و سالمندان است.” اما محققان اشاره کرده اند که مطالعه یک نقص جدی. این نگاه در خانواده انتقال و محققان ممکن است آزمایش تنها کسانی که مردم دچار موارد شدید تر خواهد بود که اکثریت بزرگسالان است.

به عنوان با دیگر coronavirus مطالعات دو مطالعه فوق را تضمین بیشتر تحقیق و بررسی به خصوص با توجه به این که بسیاری از کشورها با توجه به کاهش محدودیت که شامل داشتن کودکان از رفتن به مدرسه است.

منبع تصویر: مراد بالتی TOUATI/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im