گوگل زوم رقیب ملاقات در حال حاضر رایگان برای همه

گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد که آن جدید ویدئو کنفرانس ابزار Google دیدار خواهد بود به رایگان در دسترس به هر کسی

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 اردیبهشت 1399
 • گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد که آن جدید ویدئو کنفرانس ابزار Google دیدار خواهد بود به رایگان در دسترس به هر کسی با یک آدرس Gmail.
 • نسخه حق بیمه از ملاقات خواهد کرد که رول را به تمام دارندگان حساب Gmail در هفته های آینده.
 • کاربران قادر خواهد بود برای لذت بردن از امن, فضای مجاز: نامحدود تماس های تصویری تا سپتامبر 30th. معمول محدود به صورت رایگان ویدئو کنفرانس در دیدار 60 دقیقه است.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدئو کنفرانس یکی از گرایش های 2020 و این همه به دلیل روند اولیه از سال رمان coronavirus بیماری همه گیر. میلیاردها نفر از مردم در حال تمرین برخی از مرتب کردن بر اساس اجتماعی فاصله در حال حاضر که شامل استفاده از ویدئو برنامه های چت بیش از همیشه است. کسانی که به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به کار یا تحصیل از خانه باید به تکیه بر روی ویدئو چت نرم افزار برای اهداف کار. و هر کس دیگری با استفاده از همان نرم افزار به ماندن در تماس با دوستان و خانواده خود را در حال حاضر است که چهره به چهره جلسات امکان پذیر نیست.

زوم به سرعت تبدیل شد باید برنامه چت تصویری. آن را با این نسخهها کار بر روی همه انواع از دستگاه آن را پشتیبانی بسیاری از مردم و آن را اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری صفحه نمایش o کامپیوتر خود را با سهولت. اما همانطور که بیشتر مردم رو در زوم آن را به زودی کشف برنامه های مختلف حریم خصوصی و مسائل امنیتی که نیاز به تعمیر. چند رقبای پدید آمده به دنبال به سرقت سهم بازار از زوم از جمله محصولات از Facebook و Google. و گوگل دیدار حق بیمه در دسترس است رایگان برای همه.

گوگل rebranded Hangouts برای G Suite کاربران به گوگل دیدار و به روز رسانی ویدئو کنفرانس برنامه به تکرار برخی از زوم ویژگی های. دیدار با, اما در دسترس نیست به همه دارندگان حساب کاربری گوگل. که تغییرات امروز گوگل اعلام کرد که گوگل در دیدار حق بیمه در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به هر کسی که به دنبال یک برنامه چت تصویری.

"ما سال سرمایه گذاری در ساخت در دیدار با امن و قابل اعتماد ویدئو کنفرانس راه حل که مورد اعتماد مدارس, دولت و شرکت های بزرگ در سراسر جهان و در ماه های اخیر ما به سرعت انتشار بالا و ویژگی های درخواستی را به آن را حتی بیشتر مفید" گوگل معاون رئیس جمهور خاویر Soltero گفت: در پست وبلاگ.

گوگل ملاقات در دسترس خواهد بود در ماه مه به هر کسی با یک آدرس Gmail, او گفت:. اجرای تدریجی خواهد بود بنابراین شما باید شروع به دیدن یک دیدار برگه داخل جیمیل به زودی آن را در حال حاضر وجود دارد اگر شما یک پرداخت G سوئیت مشترک. همه شما باید انجام دهید برای دسترسی به این است که برای ایجاد یک آدرس Gmail اگر شما در حال حاضر نیست که یک.

دیدار رایگان ویدیو چت را محدود به 60 دقیقه اما حکومت نمی تواند اجرا تا سپتامبر 30th. G مجموعه ویژگی های ضروری از جمله شماره گیری شماره تلفن بزرگتر جلسات و نشست های ضبط شده در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به گروه ها و تیم ها تا همان تاریخ.

گذشته از G سوئیت ملاقات نیز در G مجموعه برای آموزش و پرورش, و شما ممکن است با استفاده از این برنامه در صفحه اصلی آموزش و پرورش است.

Soltero همچنین گفت که در دیدار با اوج استفاده روزانه افزایش 30x از ژانویه با برنامه میزبانی از 3 میلیارد دقیقه از جلسات ویدیویی و اضافه کردن 3 میلیون کاربران جدید هر روز. همانطور که از هفته گذشته ملاقات های روزانه شرکت کنندگان در جلسه پیشی 100 میلیون, این گزارش می گوید.

Exec یادآوری کاربران که با ساخته شده است با حفاظت های امنیتی را در محل روشن آمار در زوم و دیگر محصولات رقیب:

 • ما با ارائه مجموعه ای قوی از میزبان کنترل مانند توانایی به اعتراف و یا انکار ورود به جلسه و قطع و یا حذف شرکت کنندگان در صورت نیاز.
 • ما نمی اجازه می دهد تا کاربران ناشناس (یعنی بدون یک حساب کاربری گوگل) برای پیوستن به جلسات ایجاد شده توسط حساب های منحصر به فرد.
 • دیدار و ملاقات با کدهای پیچیده به طور پیش فرض و در نتیجه انعطاف پذیر به brute-force "حدس زدن."
 • ملاقات تصویری جلسات رمزگذاری شده در حمل و نقل و ضبط شده و ذخیره شده در گوگل درایو رمزگذاری شده در حمل و نقل و در حالت استراحت است.
 • ما نیازی به پلاگین برای استفاده در وب است. آن را با این نسخهها کار به طور کامل در کروم و دیگر مرورگرهای مدرن پس از آن کمتر در معرض تهدیدات امنیتی.
 • در تلفن همراه ما اختصاص داده شده گوگل پاسخگویی برنامه ها در Apple App Store و Google Play Store.
 • دیدار با کاربران می توانند ثبت نام خود حساب کاربری در گوگل پیشرفته حفاظت از برنامه های ما قوی ترین حمایت های موجود در برابر فیشینگ و هک کردن حساب.
 • Google Cloud دستخوش منظم و دقیق امنیتی و حفظ حریم خصوصی ممیزی برای تمام خدمات خود را. ما جهانی انطباق گواهینامه می تواند کمک به حمایت از الزامات قانونی مانند GDPR و HIPAA و همچنین COPPA و FERPA برای آموزش و پرورش است.
 • خود را ملاقات داده نشده است برای تبلیغات استفاده می شود و ما نمی فروش اطلاعات خود را به اشخاص ثالث.

منبع تصویر: گوگل

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب