جدید شیوع کروناویروس در چین نگرانی در مورد جهش

رمان coronavirus موارد در شمال شرق چین در حال ارائه خود را متفاوت از اولین موارد در ووهان جرقه نگرانی در مورد

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 اردیبهشت 1399
  • رمان coronavirus موارد در شمال شرق چین در حال ارائه خود را متفاوت از اولین موارد در ووهان جرقه نگرانی در مورد جهش.
  • جدید کروناویروس موارد آلوده برای یک دوره طولانی تر از زمان دیگر به تست منفی و آلوده می شوند برای دیگر قبل از آنها شروع به نشان دادن علائم است.
  • دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی مدیر می گوید: این کافی نیست که ثابت کند که این ویروس جهش وجود دارد و آن می تواند توضیحات دیگر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شده است وجود دارد یک پوشش نقره ای در میان همه فاجعه و هرج و مرج از چند ماه گذشته این واقعیت است که دانشمندان و محققان پیدا کردن شواهدی وجود دارد که این رمان coronavirus SARS-CoV-2 نسبتا با ثبات بود که خبر خوبی برای چشم انداز از یک واکسن موثر. در ماه مارس مولکولی ژنتیک پیتر Thielen گفت واشنگتن پست که وجود دارد تنها در حدود 4 تا 10 تفاوت های ژنتیکی بین گونه های در آمریکا و کسانی که در ووهان است که "تعداد نسبتا کمی از جهش برای پس از تصویب از طریق تعداد زیادی از مردم است."

که بهترین ها ما می تواند امید برای همه چیز در نظر گرفته اما با توجه به بلومبرگپزشکان چینی در حال دیدن تفاوت قابل توجه در راه است که ویروس است که تجلی خود را در یک خوشه از موارد در منطقه شمال شرق چین در مقایسه با زمانی که به اصلی شیوع در ووهان سال گذشته است.

کیو Haibo یکی از چین بالا مراقبت ويژه پزشکان گفته تلویزیون دولتی روز سه شنبه که بیماران در استانهای شمالی از تلويزيون و هیلونگجیانگ آلوده می شوند برای مدت زمان طولانی تر و طولانی تر برای تست منفی از اصلی بیماران در ووهان. آنها همچنین در نظر گرفتن دیگر به طور متوسط از یک یا دو هفته ما قبلا انتظار می رود تا آنها را توسعه علائم پس از تبدیل شدن به آلوده که باعث می شود آن را حتی سخت تر برای تشخیص عفونت و قرنطینه بیماران آلوده قبل از آنها فرصتی برای گسترش آن به سایر مردم است.

"دیگر دوره که در طی آن بیماران آلوده نشان می دهد هیچ نشانه اتحاد ایجاد خوشه, خانواده, عفونت" گفت: کیو که فرستاده شد به ووهان طول اولیه شیوع و در حال حاضر به درمان بیماران در شمال.

این یافته ها رفتن به نشان می دهد که چقدر ما هنوز هم نمی دانم در مورد این رمان coronavirus و این بیماری باعث می شود. در حالی که این ایده که این ویروس ممکن است جهش برای تبدیل شدن به حتی سخت تر برای تشخیص ترسناک, یکی, نیز وجود دارد یک فرصت است که از این قرار است تفاوت مشاهده می شود زیرا پزشکان چینی در واقع قادر به صرف زمان بیشتری را با بیماران منحصر به فرد در حال حاضر. پس از همه, کمتر از 50 مورد گزارش شده در شولن, Jilin شهرستان و Shengyang بیش از چند هفته گذشته که بدان معنی است که بیمارستان نیست که تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را.

"در نظریه برخی تغییرات در ساختار ژنتیکی می تواند منجر به تغییرات در ساختار ویروس و یا چگونه به آن را حذف رفتار گفت:" کیجی فوکودا مدیر و استاد بالینی در دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی. "بسیاری از جهش منجر به هیچ قابل تشخیص تغییرات در همه." او می گوید این یافته ها در چین ندارد و ساده در ارتباط با یک جهش و "بسیار روشن شواهد" مورد نیاز است برای اثبات این ویروس جهش.

منبع تصویر: Mark Schiefelbein/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن