جدید اپل ثبت اختراع می تواند در نتیجه استفاده از هدایت استخوانی به ارائه های صوتی در آینده AirPods

اپل بلوتوث بی سیم AirPods باقی مانده است یکی از شرکت پرطرفدارترین دستگاه های. و نمی شود ما را شگفت زده برای دی

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
اپل بلوتوث بی سیم AirPods باقی مانده است یکی از شرکت پرطرفدارترین دستگاه های. و نمی شود ما را شگفت زده برای دیدن چندین افسانه معاملات برای AirPods Pro همانطور که ما با نزدیک شدن به تعطیلات آینده فصل خرید. قدم زدن در خیابان شما به احتمال زیاد برای دیدن تعدادی از افراد ورزشی در گوش پوشیدنی. وجود شواهد حدیثی که AirPods جایگزین اپل سازمان دیده بان به عنوان آی فون کاربران بیشتر مورد نظر و لوازم جانبی.

اختراع ثبت شده اپل از روش های است که اجازه می دهد هدایت استخوانی استفاده می شود در نسخه های آینده از AirPods

"نرم افزار" نسخه AirPods پرده برداری کرد در ماه مارس صورت گرفت اپل از earbuds به سطح دیگری با آن فعال لغو سر و صدا و شفافیت حالت است که اجازه می دهد تا صداهای محیط شنیده می شود از طریق earbuds. آب و عرق مقاوم به AirPods Pro دارای سه اندازه های مختلف گوش راهنمایی اجازه می دهد برای بهبود مناسب است. اگر اپل به دنبال از طریق با ثبت اختراع شده است اعطا شده توسط ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر (از طریق AppleInsider), آینده از نوع AirPods می تواند شامل هدایت استخوانی صدا.

هدایت استخوانی انتقال برای تلفن های موبایل با استفاده از ارتعاشات ارسالی از طریق یک فرد فک و سر. ارتعاشات جست و خیز پرده گوش و از گوش داخلی که در آن آنها در حال تبدیل به تلفن های موبایل. این تکنولوژی این است که یک جایگزین عالی برای کسانی که کم شنوا و یا که در آن یک دلیل پزشکی یک فرد مانع از پوشیدن گوشی یا هدفون. همچنین با این نسخهها کار در زیر آب که در آن ارتعاشات نیست متوقف شد و با فقدان هوا.

در ثبت اختراع اپل توضیح می دهد که استخوان هدایت کرد و گفت: "استخوان-هدایت هدفون اجازه می دهد تا کاربر را به شنیدن برای تلفن های موبایل از طریق ارتعاش استخوان در کاربر جمجمه. استخوان-هدایت هدفون متفاوت از هوا هدایت هدفون که تبدیل سیگنال های صدا به هوا ارتعاشات است که پس از شناسایی توسط گوش انسان است. با هدایت استخوانی صدا سیگنال های منتقل شده به طور مستقیم به بدن کاربر از طریق تماس مستقیم با کاربر است. انواع استخوان-هدایت هدفون می تواند با تماس با بخش های مختلف از سر کاربر و انتقال صدا از طریق بخش های مختلف از کاربر جمجمه. برای مثال مجموعه ای از استخوان هدایت هدفون طراحی شده است ممکن است به ارتعاش زمانی استخوان در طرف کاربر یا در مقابل و یا پشت کاربر گوش. دیگر استخوان-هدایت هدفون ممکن است طراحی شده برای انتقال صدا از طریق بخش های دیگر از جمجمه مانند استخوان اسفنوئید قرار دارد که استخوان فک یا بینی استخوانی."

اما وجود دارد برخی از مسائل با هدایت استخوانی. یکی دومی است که تنها موثر در 4000 هرتز و کمتر است. بالا که سطح کیفیت صدا رو به وخامت است. شنوایی انسان را پوشش می دهد 20 هرتز تا 20000 هرتز تا هدایت استخوانی را تنها با یک درصد از شنوایی انسان محدوده. علاوه بر تماس با سر لازم است برای این فن آوری به کار می کنند. این باعث می شود لامسه غلغلک احساس است که می تواند آزار دهنده است.

ثبت اختراع با عنوان "چند صدا با استفاده از تحریک صوتی کمپرسور" به دنبال جدا کردن سیگنال های صوتی را به یک فرکانس بالا جزء اواسط فرکانس جزء و یک فرکانس پایین جزء. اواسط و فرکانس پایین سیگنال پردازش با استفاده از یک کمپرسور برای کاهش محدوده دینامیکی از صدا و پس از آن ترکیب شده است. این جزء ساخته شده از ترکیب و فشرده اواسط و فرکانس پایین سیگنال های منتقل شده از طریق هدایت استخوانی. بالا فرکانس سیگنال های تحویل داده شده از طریق هوا. این اجازه می دهد تا صدا را تحویل داده و با هدایت استخوانی به آمار شیرین نقطه نظر فرکانس.

ثبت اختراع در اصل در زمینه مارس 2018 شده است و با توجه به تعداد 10,728,649. اپل دریافت تعداد زیادی از اختراعات ثبت شده در هر سال (ثبت اختراع وکیل نیاز به خوردن بیش از حد) اما این بدان معنا نیست که هر ثبت اختراع این شرکت دریافت خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد در آینده دستگاه. با توجه به فوق العاده تحلیلگر Ming-Chi Kuo نسخه های بعدی از AirPods است که انتظار می رود رونمایی شود قبل از سال آینده WWDC (که می تواند جریان عملا دوباره) در ماه ژوئن. این AirPods 3 خواهد شد که همان طراحی را به عنوان AirPods نرم افزار با توجه به Kuo و ممکن است استفاده از هدایت استخوانی به ارائه های صوتی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب