Netflix طرفداران ‘ترس به چشمان خود را ببندید’ پس از تماشای این فیلم ترسناک جدید

  • Netflix اضافه شدن صدها نفر از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به آن فروشگاه در طول چند ماه گذشته و که شامل برخی از فیلم های ترسناک شده اند که وزوز در رسانه های اجتماعی.
  • یک فیلم ترسناک به طور خاص بود که فقط اضافه شده به Netflix در اواخر ماه گذشته و آن را به طرفداران این سرویس کاملا وحشت زده.
  • برخی از مردم می گویند آنها “ترس به چشمان خود را ببندید” به خاطر این فیلم خیلی ترسناک و در حال حاضر وقت آن است برای شما برای پیدا کردن اگر این فیلم واقعا به عنوان ترسناک به عنوان هر کس را گفت.

چند ماه گذشته بسیار شلوغ است بیش از در Netflix بکشد که در آن صدها نفر از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و ویژه اضافه شده به این شرکت رو به رشد فروشگاه از محتوا در هر ماه. عظیم 70+ عناوین جدید اضافه شده به Netflix در ماه جولای به تنهایی و ما تنها چند روز به ماه. وجود دارد قابل توجه 60 اصلی جدید Netflix تولیدات مجموعه برای اولین در طی ماه جولای و شما می توانید لیست کامل را در اینجا ببینید. اضافه کردن به که ده ها و ده ها تن از فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی از شخص ثالث studios و Netflix طرفداران در فروشگاه بزرگ در ماه جولای.

ژوئن بود و یک ماه نیز برای شخص ثالث ارسال شده و برای Netflix بکشد اصل. که در آن دومی نگران است برخی از نکات برجسته عبارتند از نهایی فصل فولر خانه و 13 دلیلبه عنوان به خوبی به عنوان جدید فصل عجیب و غریب چشم Patriot Act با حسن Minhaj, F, است, برای, خانواده, کلیپ Journeys: The Series. مارسلا, سفارش, این, سیاستمدار, و بیشتر. شما می توانید تمام جدید Netflix اصل که برای اولین بار در ماه ژوئن سال 2020 حق در اینجا. و تا آنجا که به محتوای شخص ثالث نیز وجود دارد مقدار زیادی از اضافات است. اما یک فیلم که اضافه شد به Netflix در اواخر ماه ژوئیه که نه تنها مردم را در رسانه های اجتماعی وزوز در آن است برخی از افراد آنقدر وحشت زده است که آنها “ترس به چشمان خود را ببندید.”

چه فیلم ترسناک جدید در Netflix بکشد است که هر کس صحبت کردن در مورد در حال حاضر ؟ آن را در واقع جدید نیست در همه. این 2013 sci-fi, horror flick آسمان های تاریکیک Bumhouse فیلم که ستاره جان کری راسل, J. K. Simmons, و, Josh Hamilton. آن اضافه شد به Netflix بکشد فروشگاه در ژوئن 22nd, و مردم می تواند به توقف صحبت کردن در مورد آن است. به عنوان خورشید اشاره کرد مردم را به توییتر به دمدمی مزاجی پس از تماشای فیلم.

“مشروع ترس به چشمان من پس از تماشای آسمان های تاریک در مورد من آنها را باز و انگار یک بیگانه در پایان از تخت من” یک فرد ناشناس در توییتر نوشت. “RIP خواب خوش بی خوابی” گفت: یک دوم.

در اینجا برخی دیگر از تویت های اخیر ما حفر کردن در مورد فیلم:

فیلم های ترسناک همیشه فن مورد علاقه های شما در Netflix بکشد و آسمان های تاریک به نظر می رسد مانند آن را ممکن است بهترین ترسناک علاوه بر این به Netflix بکشد فروشگاه در مدتی. اگر شما به دنبال چیزی ترسناک برای تماشای قطعا آن را امتحان کنید.

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>