جستجو در گوگل تاریک می شود تنظیمات حالت toggle برای iOS و آندروید

یک صدای جیر جیر از گوگل SearchLiaison نشان می دهد که از امروز شروع و باقی مانده از هفته گوگل خواهد بود با انت

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 اردیبهشت 1399
یک صدای جیر جیر از گوگل SearchLiaison نشان می دهد که از امروز شروع و باقی مانده از هفته گوگل خواهد بود با انتشار یک به روز رسانی برای جستجو در گوگل نرم افزار برای آندروید, 10, 12 iOS و iOS 13. به طور پیش فرض برنامه را دنبال سیستم گسترده ای از تنظیمات گوشی خود را. بنابراین اگر شما در iOS یا آندروید دستگاه در حالت این است که چگونه این برنامه ظاهر خواهد شد به طور پیش فرض.
شما می توانید نادیده گرفتن تنظیمات پیش فرض. بیایید می گویند که شما گوشی اندروید خود را تنظیم در حالت سیستم گسترده اما برای برخی از دلیل شما مانند نگاه از جستجو در گوگل نرم افزار در حالت نور بهتر است. شما می توانید این را با رفتن به تنظیمات برنامه را تنظیم. در 10 اندروید یا iOS 12/13 شما می توانید باز کردن برنامه جستجوی Google و روی سه نقطه بیشتر زبانه در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش. از آنجا شیر بر روی تنظیمات > عمومی در پایین حرکت به تم و تنظیمات را تغییر دهید. این نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار سیستم گسترده ای از تنظیمات. در حالی که ما صفحه 2 XL دریافت به روز رسانی آن هنوز آمار ما آی فون اپل 11 نرم افزار Max.

تیره حالت معکوس UI بر روی گوشی از تیره متن در یک پس زمینه سفید برای متن سفید در یک زمینه تیره. مانع از آن کاربر و هر رهگذران از داشتن شبکیه خود را ذوب شده توسط وافغان سفید نور پس زمینه در طول شب و یا در یک اتاق تاریک. همچنین کمک می کند تا افزایش عمر باتری در گوشی های با صفحه نمایش AMOLED. چرا که چنین پانل های ایجاد رنگ سیاه و سفید با خاموش کردن پیکسل ها در محل مناسب. پیکسل هایی که خاموش نمی با استفاده از گوشی باتری خیلی بیشتر سیاه و سفید بر روی صفحه نمایش کمتر انرژی گوشی مصرف.

اگر شما با دریافت این به روز رسانی هنوز بررسی در بعد طول هفته. به یاد داشته باشید گوگل می گوید که از آن خواهد شد نورد از به روز رسانی برای بقیه روز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن