آشیانه آموزش ترموستات است را به 199 دلار در آمازون

هر کس می داند که یک ترموستات هوشمند مانند ترموستات Nest E یا آشیانه آموزش ترموستات بدون brainer است خرید به دل

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 خرداد 1399
  • هر کس می داند که یک ترموستات هوشمند مانند ترموستات Nest E یا آشیانه آموزش ترموستات بدون brainer است خرید به دلیل آن را برای خود می پردازد.
  • در حالی که این درست است که یک ترموستات آشیانه یک ارزش بزرگ در هر قیمت از آنجایی که شما در نهایت خرید قیمت در صرفه جویی در لوایح انرژی خود را, آن را هنوز هم یک ایده خوب برای دریافت یک در حالی که آنها در فروش برای $50 خرده فروشی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما گفته ایم ما خوانندگان این بارها در گذشته اما هیچ راهی برای توانیم بیش از حد در این نقطه: شما نیاز به یک ترموستات هوشمند. نه "شما باید" یک ترموستات هوشمند و یا "شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن" یک ترموستات هوشمند... شما نیاز به یک, و آن را فقط ساده را دیوانه یکی است. فراموش نکنید که همه راحت ویژگی های هوشمند و جذاب طراحی خط پایین این است که ترموستات هوشمند به شما صرفه جویی در پول با کاهش لوایح انرژی خود را با استفاده از برنامه ریزی هوشمند و دیگر ویژگی های هوشمند. هر کس می خواهد به صرفه جویی در پول شما می توانید شروع با معاملات بزرگ در آمازون امروز که بریده بریده ترموستات آشیانه خود را با بهترین قیمت از سال 2020 است.

شروع با بیشتر مقرون به صرفه مدل لانه ترموستات الکترونیکی است که احتمالا تنها بهترین ترموستات هوشمند مدل وجود دارد. این بسته تمام ویژگی های مشابه به عنوان گرانتر ترموستات هوشمند از لانه, اما آن را نمی باید مورد فولاد ضد زنگ و یا یک صفحه نمایش OLED. کسانی که هر دو ویژگی های بسیار خوب, اما آنها نیز صرفا زیبایی. لانه ترموستات الکترونیکی هنوز هم دارای طراحی زیبا با شیشه ای مات صفحه نمایش و آن را برای پرداخت خود را در یک ماده از ماه با تشکر از تمام پول شما صرفه جویی در لوایح انرژی خود را.

فقط نگاه در همه بررسی 5 ستاره در آمازون است. "نصب کردم خودم را در حدود 15 دقیقه و من یک نوکر. این برنامه آسان برای استفاده و تنظیم برنامه. من را نجات داد بیش از $30 در ما قبض آب و برق ماه اول ما تا به حال آن را" یک منتقد گفت. "این است که یک سوم این که من متعلق به. من نمی خواهد بدون آن زندگی می کنند. آنها کاملا بزرگ خدمات سریع اگر شما نیاز به صحبت کردن با یک مشکل تکنسین آنها انجام آنچه آنها قرار است به انجام," افتخار دیگری. هر کس دوست دارد این مدل و آن را در فروش در حال حاضر در پایین ترین قیمت از سال 2020 در آمازون.

قبل از اینکه شما متعهد به این مدل وجود دارد یک معامله حتی بهتر شما باید بدانید در مورد در نسخه به روز رسانی. آشیانه آموزش ترموستات است که کمی گران تر از ورود به سطح لانه E مدل, اما آن را هنوز هم برای پرداخت خود را پس انداز. آن را فقط ممکن است کمی طولانی تر به پرداخت هزینه برای خود تمام شده است. اگر شما یکی را انتخاب کنید در حال حاضر در آمازون آن را زمان بسیار کمتر از آن به طور معمول نمی کند چرا که آن را در حال حاضر با تخفیف در تمام چهار رنگ در دسترس است. و خوش شانس برای شما, محبوب ترین گزینه رنگ — نقره ای استیل — نیز یکی از بزرگترین تخفیف!

شما واقعا نمی توانید به اشتباه با هر دو مدل. شما صرفه جویی در پول بزرگ است که برای کیف پول خود را و شما صرفه جویی در انرژی است که بزرگ برای محیط زیست است. به علاوه در بالا از تمام هوشمند برنامه ریزی, ویژگی های, شما همچنین می توانید با استفاده از لانه برنامه در گوشی خود را به کنترل ترموستات هوشمند و یا حتی کنترل آنها را با الکسا دستورات صوتی.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب