ناسا پشتکار رور قفل شده است و حاوی

  • ناسا لود جدید خود را با پشتکار مریخ نورد بر روی موشک خلیج است که حمل آن را تمام راه را به مریخ است.
  • راه اندازی در حال حاضر قرار است برای مدتی بین ژوئیه 30, آگوست 15th که سخت cut-off date برای یک ماموریت مریخ راه اندازی.
  • اگر ناسا خواهد به نحوی از دست آن تاریخ به علت تاخیر در این امر باید صبر کنید تا 2022 به راه اندازی این ماموریت است.

ناسا پشتکار rover — ستاره از آن مریخ در 2020 ماموریت دیده است سهم خود را از نگرانی موانع در هفته های اخیر. ماموریت شده است به تعویق افتاد سه بار در حال حاضر هر یک هل دادن انتظار می رود راه اندازی تاریخ بازگشت چند روز در یک زمان. با وجود این که همه چیز هنوز هم در پیگیری برای راه اندازی در ماه آینده.

در حال حاضر به عنوان یک نشانه آن است که چیزهایی که هنوز با هم, NASA Jet Propulsion Laboratory نشان می دهد در یک پست جدید در وبلاگ که پشتکار rover شده است بسته به بالای Atlas V موشک ارائه خواهد شد که فشار به ارسال براق سخت افزار جدید به سیاره سرخ.

ناسا توضیح می دهد که چگونه فرآیند باز شدن:

این فرایند زمانی آغاز شد که 60 تن افراشتن در سقف ادغام عمودی تسهیلات در فضا راه اندازی مجتمع 41 برداشته بینی مخروط در غیر این صورت شناخته شده به عنوان حمل بار fairing, 129 پا (39 متر) به بالا از انتظار موشک. وجود مهندسین ساخته شده فیزیکی و اتصالات الکتریکی است که باقی خواهد ماند بین تقویت کننده و فضاپیما تا حدود 50 تا 60 دقیقه پس از راه اندازی هنگامی که این دو pyrotechnically جدا و پشتکار در راه است.

به عنوان شما می توانید تصور کنید آماده یک سیارات ماموریت دشوار است حتی در بهترین شرایط. انجام این کار در حالی که جهان در مبارزه با یک بیماری همه گیر است که هیچ کس در زندگی امروز تا کنون شاهد قبل از موضوع دیگری است به طور کامل. هنوز هم در برابر کسانی که شانس ناسا به نظر می رسد به آن را کشیده و با تمدید راه اندازی پنجره که اجازه خواهد داد که آژانس فضایی برای آغاز ماموریت به عنوان اواخر به عنوان August 15th, شانس خوب به نظر می رسد که ناسا خواهد بود قادر به نگه داشتن آن مریخ در 2020 وعده.

“من سهم عادلانه من از فضاپیما در حال برداشته بر روی موشک های” جان McNamee مدیر پروژه برای ماموریت و عضو ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای گفت:. “اما این یکی خاص است چرا که بسیاری از افرادی که کمک به این لحظه. به هر یک از آنها را من می خواهم بگویم ما در اینجا با هم می کنیم و آن را به مریخ”است.

اصلی تاریخ پرتاب این مریخ در 2020 ماموریت خواهد شد ژوئیه 17. که رانده شد تمام راه برگشت به هیچ زودتر از جولای 30th, با توجه به انواع مسائل با زمین تجهیزات و سخت افزار های دیگر. صرف نظر از زمانی که این ماموریت راه اندازی آن وارد خواهد شد بر روی این سیاره قرمز در همان تاریخ فوریه 18, 2021. همه ما می شود نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که بدون تاخیر بیشتر پاپ در عین حال.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>