بهترین سیمی گوشی برای آیفون (با اتصال رعد و برق)

در سال 2016 اپل رسما تصمیم به خندق 3.5 میلی متر جک هدفون و ایجاد داد و بیداد. امروزه اکثر مردم با استفاده از ه

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 تیر 1399
در سال 2016 اپل رسما تصمیم به خندق 3.5 میلی متر جک هدفون و ایجاد داد و بیداد. امروزه اکثر مردم با استفاده از هدفون بی سیم, اما برخی از ما هنوز هم ممکن است مانند هدفون های سیمی برای خود را با کیفیت بهتر به نسبت قیمت و در مقایسه با بی سیم از earbuds. برای کسانی از شما که ترجیح می دهند سیمی, هدفون برای آی فون خود را 11 یا آی فون SE 2020 یا اپل دیگر نیز ما را ساخته اند یک لیست از بهترین هدفون های سیمی برای آیفون با اتصال رعد و برق.

بررسی کنید ما دیگر میدارد:


UrBeats 3 با اتصال رعد و برق

این urBeats 3 با اتصال رعد و برق زرق و برق دار هستند سیمی از earbuds ارائه طبیعی اهنگ برای تمام انواع موسیقی و یک تجربه گوش دادن. آنها در رنگ های متعدد -, سیاه, ساتن, طلا, ساتن نقره ای و آبی و زرد و مرجان برای مطابقت با سبک خود را و اولویت. آنها انواع راهنمایی برای اطمینان از راحتی و انزوا سر و صدا. یک دکمه اجازه می دهد تا به شما برای پاسخ به تماس های پخش موسیقی و فعال کردن سیری. در حالی که آنها را در گوش خود مغناطیسی جوانه و درهم و برهم کردن رایگان کابل را urBeats 3 به راحتی قابل حمل و جمع و جور.


Belkin Rockstar هدفون با اتصال رعد و برق


Belkin Rockstar هدفون یکی دیگر از گزینه خوبی است اگر شما می خواهید کیفیت صدای عالی. آنها مناسب برای ورزش به عنوان آنها از ویژگی های عرق و ترشح مقاومت است. کابل از Rockstar هدفون توسط Belkin تقویت شده است برای دوام بهتر و سنگین استفاده کنید. علاوه بر این, آنها نیز ساخته شده است در میکروفون و یک دکمه برای پاسخ دادن به تماس ها و بازی مکث و کنترل حجم موسیقی خود را. آنها همچنین قابلیت سه اندازه گوش راهنمایی برای اطمینان از راحتی. آنها در دو مدل رنگ سفید یا سیاه و سفید.


پیشگام Rayz به همراه گوشی

پیشگام Rayz به علاوه شیک گوشی با اتصال رعد و برق برای بزرگ سیمی تجربه صوتی. آنها قابلیت لغو سر و صدا است که سازگار به محیط اطراف شما و اجازه می دهد تا شنیدن از طریق و همچنین آهنگ های خود را گوش به کالیبره کردن با یک نرم افزار ساده از فروشگاه App. پیشگام Rayz همچنین دارای یک برنامه ریزی هوشمند دکمه است که می تواند تا برنامه های مورد علاقه و یا پاسخ به تماس. علاوه بر این اگر شما از earbuds خود را به گوش آنها می تواند به طور خودکار مکث موسیقی خود را.


پیشگام Rayz Pro Eartphones

پیشگام Rayz نرم افزار ارائه می دهد تمام ویژگی های ذکر شده در بالا با یک مزیت اضافی برای یک قیمت کمی بالاتر. آنها با لپ تاپ سازگار با USB adapter بنابراین شما می توانید آنها را با استفاده از آی فون خود را و خود را با کامپیوتر و همچنین آنها را قادر به هر دو اتصال رعد و برق و اتصال USB. علاوه بر این آنها باید بیشتر eartips برای حداکثر راحتی و در یک مورد به حمل آنها را در.


RHA MA650i با رعد و برق

RHA یک اسکاتلند شرکت مبتنی اما آن کشتی به آمریکا و کشورهای دیگر است. این MA650i گوشی دارای یک کانکتور رعد و برق و ساده و شیک طراحی شده است. این گوشی دارای یک کنترل از راه دور را فشار دهید برای کنترل موسیقی خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک میکروفون برای تماس گرفتن. این MA650i همچنین امکانات کامل Siri کنترل از طریق میکروفون.... این گوشی دارای یک انزوا سر و صدا از طریق یک RHA-طراحی مسکن. این MA650i سفارشی RHA پویا راننده که اطمینان زیادی کامل صوتی. این شرکت نیز فراهم می کند چندین گوش راهنمایی برای بهترین جا و یک کیسه حمل با یک کلیپ لباس برای حمل.


Libratone س انطباق در گوش

Libratone Q انطباق با هدفون در گوش از ویژگی های قابل تنظیم لغو سر و صدا و یک دکمه با چهار کنترل. این گوشی باید ملایم و شیک طراحی و آمد در چهار رنگ گزینه های: ابری و سفید, گل رز صورتی زیبا و طوفانی سیاه و سفید برای مطابقت با سبک خود را. علاوه بر این, آنها را تعویض گوش راهنمایی برای اطمینان از حداکثر راحتی را برای گوش خود را. آنها همچنین باید یک میکروفون برای تماس گرفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن